A máme tady poslední příspěvek, je od čtenářky s roztomilým nickem KozaRosa a dnešní téma pojala po svém. Myslím, že se jí to povedlo. Posuďte samy.

Přeji všem dobrý den,
dnešní zajímavé téma jsem pojala po svém. Říká se, že kdo nesní, ten jako kdyby ani nežil... Musím jen a jen souhlasit, sním každý den..., je to úžasné. Nejspíš to hodně souvisí se vzdušným znamením Vodnáře, ve kterém jsem zrozená. Vždy jsem toužila tvořit, zajímala se o rukodělnou činnost, už v dětství navštěvovala kroužky ručních prací. Bohužel jsem se nakonec minula se svým vytouženým povoláním, doba byla jiná, možnosti omezené.

Stále jsem ale stavěla vzdušné zámky, fantazírovala a čekala na zázrak, který k mé nelibosti nepřicházel. A tak jsem si jednoho dne řekla, že jen snít a toužit je zoufale málo, udělala jsem první rozpačitý krok, pak druhý, vystrašeně koukala kolem sebe a sledovala reakce, které na sebe nenechaly dlouho čekat. Od té doby se můj život začal skládat z malých splněných snů, jako se skládá mozaika z drobných kamínků. To, po čem jsem dlouhá léta toužebně prahla, jsem začala realizovat.

A jak si plním své sny ? Obklopím se světem barviček, bavlnek a přízí, korálků, perliček a drátků. Když začnu tvořit, nenechám se ničím rušit, čas se zastaví, svět přestane existovat, neslyším, nechám se pohltit barevným světem fantazie. Co se v hlavě vylíhne, to ruce vytvoří ve hmatatelný výsledek. Na začátku je vždy něco vysněného, na konci reálný výrobek. Co kus, to jeden drobný splněný sen. A co jeden splněný sen, to ohromná radost a uspokojení. Ale hlavně... svého velkého snu se prostě nevzdávám. Krůček po krůčku... a možná jednou, kdo ví... ?

Děkuji všem sudičkám, které se přišly vyřádit k mé kolébce. To musel být rej :o). Jsem vděčná za dar snění, za bujnou fantazii, ale i za trpělivost a vše potřebné, co mi pomáhá se pomalinku přibližovat ke svému velkému snu.

Přeji všem hezký podzimní den.
KozaRoza70

Text nebyl redakčně upraven

___________________

Rej sudiček – to je krásná formulace :) Podle obsahu celého vašeho příspěvku dokážete nejen krásně snít, ale také tvořit. Takovým lidem se přece v životě musí podařit přiblížit se ke svému snu.
Ať se Vám to podaří co nejdříve a natrvalo.
Děkuji, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Splnil se vám váš dětský sen?

  • Čím jste chtěla být jako malá holčička?
  • Děláte práci, o jaké jste snila?
  • Pokud ano, jak daleká byla cesta k vašemu vysněnému povolání.
  • Pokud ne, proč ne?
  • Pomáhali vám ve výběru vaši rodiče?
  • Partner?

K tomuto tématu pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží malý dárek: vlasovou kosmetiku Schwarzkopf

kosmetika...

Reklama