S návrhem tématu „Jak jste spokojené se svýma nohama“ jsem zrovna neuspokojila našeho šéfredaktora. „Téééď, když všechny ženský odkládají sukně a oblíkají kalhoty…?“ Načež se mě zastala ženská část redakce, že právě teď, kdy se nosí kozačky, je to téma přímo ideální!

kozačky

A když už jsme u té spokojenosti s nohama, jsou to právě kozačky, které nemilosrdně upozorní na jejich tvar. Máte-li je do O, nebo do X, v kozačkách budou ještě čitelnější. A tak jsme Radka „utloukly“ argumenty a kozačky jsou „moje“. Tedy i vaše, samozřejmě.

Kozačky jsou prostě úžasné, sexy a určitě alespoň jedny máte ve svém botníku. A mě by samozřejmě zajímalo, podle čeho si kozačky vybíráte, k čemu je nosíte a jaký typ kozaček vám nejvíce vyhovuje. Já mám slabost pro kozačky jezdeckého typu, ale bohužel, jako majitelka „jezdeckých nohou“ si právě tento typ nemůžu dovolit. Kromě „čitelnosti“ mých nohou jsem i malý pívo, jak se říká, takže ve vysokých kozačkách vypadám doslova jako kocour v botách.

A tak jsem musela zvolit kompromis a nosím kozačky polovysoké a kotníčkové, přestože je mám většinou schované pod nohavicemi. Ale tento podzim jsem udělala výjimku a koupila si kalhoty zúžené, ve zkrácené délce, k nimž jsou kotníčkové kozačky přímo ideální. A kupodivu mi docela sluší a cítím se v nich dobře. Asi jsem zase o krok dál a začínám se nad svůj celoživotní „mindráček“ povznášet. A kdo ví, možná se časem povznesu úplně a pořídím si i vytoužené jezdecké holínky.

Jaké kozačky nosíte vy, milé ženy-in?

  • Kotníčkové, do půli lýtek, vysoké, nebo dokonce „nadkolenové“?
  • Kolikatery kozačky máte doma?
  • Jak snadno nebo těžko sháníte boty na svou nohu? Máte silná, nebo naopak hubená lýtka?
  • Máte nohy rovné, nebo spíš trochu do X, či do O?
  • Nosíte i přesto sukně a přiléhavé kalhoty?

Napište nám, pošlete třeba své foto v kozačkách.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Na body a dárek. Tři nejrychlejší, které pošlou příspěvek, odměníme 1000 body za měsíc říjen, ostatní mají šanci získat dárek od Avonu (péče na vlasy, hydratační oční krém a kajalová tužka v módní barvě)

dárek

Reklama