Jestli nevíte, jak takové kozačky vypadají, přečtěte si další příspěvek na dnešní téma. Možná, že se vám bude rada čtenářky s nickem TanaM někdy hodit

Milá redeakce, dnes  je moc  hezké  téma. Nevím proč, ale jsem ulítla na kozačkách? Mám několik typů kozaček.

I. Kozačky typu- „gestapo“. V těch se kupodivu chodí nejlépe. Mám je ráda taky proto, že jsou z kůže. Akorát ten vojenský vzhled, ten je na závadu.

II. Kozačky s kožešinkou na malém podpatku, ty nosím ráda na řízení auta.

III. Kozačky, vražedné jehly na 10´ti centimetrovém podpatku- tyto kozačky jsou vhodné , „na rozchodové rande“, pro případ, že by mě někdo naštval. Bodnutí jehlovým podpatkem do zadní části těla u nespolehlivého, nebo nevěrného partnera je zcela účinné a osvědčené.

IV. Pak mám kozačky za pár šupů /šup -je vlastně 10 eur, tedy pár je 20 eur, z výprodeje z velikonočních slev, z německého Hamburgu. Nosím je jednu sezonu a pak tyto kozačky končí většinou u popelnic.

Foto svých kozaček ve skříní raději nepřikládám, aby jsem nevzbudila podezření, že trpím podobnou nemocí jako jedna velice známá zpěvačka, která celému národu ukázala, že vlastní celou jednu místnost bot a jen její kozačky jsou uložené ve dvou plných regálech.Tato zpěvačka vlastní 200 páru bot a kozaček je 80 párů.

A tak pár slov na závěr. Chorobné nakupování bot, kozaček, kabelek je legální, neškodné, ale jde o závislost jako každou jinou. Shopaholismus je přesné pojmenování.

Hezký den pro milovnice kozaček . Tana M.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Jestli jste nám nějaké nezatajila, tak čtyři páry kozaček je docela běžný průměr, takže zmíněnou závislostí asi netrpíte. Myslím, že s jedním párem kozaček si vystačí málokterá žena.

Jak jste na tom vy, milé čtenářky? Napíšete nám také něco o svých kozačkách? Máte také několik párů, jako Tana M? Jsou tvarově různé, nebo si potrpíte na jeden typ? Už jste letos vyrazila v kozačkách? Nosíte kozačky jen když je chladno, nebo i v létě? K jakému oblečení je nosíte nejčastěji?

Napište nám, nebo pošlete fotku svých nejoblíbenějších kozaček na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama