Máme tady první kozačkovou příhodu. Poslala nám ji čtenářka s nickem bizonka a my jí moc děkujeme

Dnešní téma mi opravdu káplo do noty a tak jsem se rozhodla popsat můj kozačkový úlet:-)

Kozačkové peklo

Byly krásné, černé, na nízkém podpatku a koupila jsem si je při našem romantickém předvánočním výletě v Praze. Nebyly vůbec drahé, což mě udivilo, samozřejmě měly být nepromokavé a teploučké jak popisovala prodavačka, jenže vše bylo nakonec trochu jinak.

Jelikož mě bolely nohy z nepohodlných bot, tak jsem si je již po vyndání čipů vyměnila za tyhle skvostné a pohodlné kozačky. Paráda, čeká nás ještě pár hodin procházení zasněženou Prahou a potom večer na muzikálu, těšila jsem se jako malá holka.

 Po hodině mě nohy začaly nějak pálit, au, tak to fakt nebyl dobrý nápad, jít v nových botkách takovou štreku, ale co, hlavně, že vypadají dobře:-) po další hoďce jsem začala cítit nějaké mokro na ponožkách... no to snad NE, přítel mě podpíral a já jsem zjišťovala závadu na botkách, no jistě, teče do nich.

 Už jsem se chtěla začít vztekat a kopat do všeho kolem, ale přece si nebudu kazit večer, nazula jsem staré boty, které přítel táhnul přes celou Prahu v krabici od nových a vyrazili jsme na muzikál.

 A víte jak skončily kozačky? Strčila jsem je do první popelnice, kterou jsem viděla. Tenhle kup stál vyloženě za to:-)

Vaše bizonka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Proč jste je nereklamovala? Nebyla to přece jen škoda peněz?

Co byste udělala v případě bizonky, vy? Už jste někdy dopadla podobně? Nechala jste se zlákat cenou a koupila šunt? Už jste někdy reklamovala kozačky? Jak jste byla spokojená s výsledkem?Také jste se dozvěděla, že nejsou určeny k nošení na ven? Jaké kozačky jste si koupila naposledy? Chystáte se teprve vyrazit do obchodů? Máte nějaké vyhlídnuté? Napište nám

redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr 1

kozačky 1

Komu asi patří tyto kozačky?

 

 

Reklama