Domácnost

Kouzlo vánočního domova

Vánoce se blíží mílovými kroky a s nimi přichází i tradiční otázka, jak si vyzdobit nejen domácnost, ale především vánoční stromeček.

Globus

Právě vánoční stromeček je dominantou všech domácností. Odehrává se u něj ten nejdůležitější večer z celého roku, který rozsvěcuje jiskřičky v očích nejen těch nejmenších. Každá rodina má svůj styl. V českých domácnostech tak najdeme vánoční stromečky ozdobené do přírodního stylu – slaměné ozdoby, sušená jablíčka a svíčky, velké oblibě se těší i perníkové ozdoby, které během vánočního času ze stromečku postupně mizí, ale i moderní ozdoby. Těm nejčastěji vládne barva červená, modrá a zlatá. A jaké jsou trendy pro letošní rok? Letošním Vánocům bude dominovat především bílá ve všech variantách – od matné až po lesklou stříbrnou, zelená a tyrkysově modrá. Stále aktuální je i světle fialová, která se dá kombinovat právě s bílou a dá tak vyniknout originální trendy kombinaci. Milovníky tradičních barev červené a zlaté letos potěší módní kroucené dekory a třpytivé posypy, kterými jsou ozdoby doplněny. Pokud máte rádi netradiční ozdoby, můžete pro letošní vánoční stromeček zvolit i netradiční ručně vyráběné ozdoby z českých dílen. Ty najdete v prodejnách Globus. Svůj domov tak můžete zkrášlit tradičními ozdobami, ale i originálními kousky pocházejícími i z chráněných dílen. 

Globus

Na závěr přijměte pozvání na web splnimeprani.cz, který je plný příběhů o splněných přání. Nechte si inspirovat kouzelnými pohádkami z Horní Splněné, kde straky splní přání babičce Jedličkové o kouzelně vyzdobeném domově.

Globus

Přejeme šťastné a bohaté Vánoce.

   
24.11.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kutliki [*]

  Ty baňky se mi také líbí. Jsou překrásné.

  superkarma: 0 24.11.2014, 16:31:59
 2. [1] nino [*]

  Ty baňky jsou nádherné.

  superkarma: 1 24.11.2014, 08:46:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme