Bulvár

Kouzlo s mincí na Štědrý den


Jedna má studentka mi nedávno vyprávěla o moc hezkém vánočním zvyku, už se těším, až ho letos vyzkouším. Tak třeba bude inspirovat i vás :-).
 
Před štědrovečerní večeří na každý hluboký talíř zespoda přilepíte voskem minci. Pak talíř jako obvykle postavíte na talíř mělký, takže mince si nikdo nevšimne.

Na začátku večeře nalijete do talířů polévku (je potřeba nalévat ji přímo na stole, my máme polévkovou mísu - klidně můžete talíře při nalévání nadzvednout, aby nebylo nic nápadné), všichni hosté začnou nic netušíce jíst.

Horká polévka rozehřeje vosk, mince spadne a cinkne o spodní talíř. Všichni se podívají pod talíř a najdou tam minci - podobně jako šupina značí dostatek peněz v dalším roce.
 
Tak ať se vám (nejen) štědrovečerní večeře vydaří a kouzlo s mincí zafunguje!
 
channah

Milá channah,
doposud jsem znala jenom zvyk nošení šupiny v peněžence, což by mělo po celý rok přinést dostatek peněz. Děkuji Vám za tip! Dejte nám pak vědět, zda kouzlo s mincí mělo ve Vaší rodině úspěch :-)! Přeji Vám příjemné vánoční svátky. 
   
21.12.2005 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Eliza [*]

  Ty jo, to je super tip, jestli nezapomenu tak to vyzkoušim. Jenom pak nesmim zapomenout ten vosk otřít než budu mýt talíře.

  superkarma: 0 21.12.2005, 11:51:34
 2. avatar
  [4] grice [*]

  bezva tip Letos vyzkouším

  superkarma: 0 21.12.2005, 11:41:36
 3. avatar
  [2] Ivana. [*]

  a stačí koruna?

  superkarma: 0 21.12.2005, 11:32:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme