Rodina

Kouzelný nešika

První příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Mileny. Jak sama píše, její manžel všechno rozbije. Je při tom ale ohromně okouzlující. Hlasujte, zda byste o takového chlapa stála...

Tématem dne jsou chlapi a jejich NEJ. První příspěvek zaslala čtenářka Milena...


Dobrý den!
Tak jsem se také rozhodla, přispět k Vašemu tématu. Ženu-in čtu pravidelně, ale zatím jsem neměla čas něco napsat, nebo mě téma nezaujalo. S tímhle tématem jste se mi ale trefili do noty, můj manžel je totiž kouzelný nešika. Prostě všechno rozbije. Když mění žárovku, vezme si na to žebřík, ze kterého sletí, žárovku roztříská a ještě se pořeže.
Asi si teď ostatní čtenářky řeknou, že něco takového by doma nechtěly, no já ho mám ráda. Když zrovna jeho opravování nedopadne katastrofou, tak umí být krásně roztomilý. Vzpomínám si, jak mi jednou z vlastního popudu myl nádobí. Najednou se ozvala rána a tříštění. Vylítla jsem do kuchyně, stál zoufale nad řezem s rozbitými talíři, do kterých upustil těžkou pánev. Kroutil hlavou, nasadil ten svůj provinilý kukuč a povídá: „Asi budeme muset koupit talíře, nebo to mám slepit? Ono mi to nějak samo vyklouzlo.“ Hned jsem šla do kolen a začala se smát, představila jsem si totiž, kde všude bysme měli přilepené kousky talířů, kdyby se do opravování pustil.
Druhý den jsme šli na nákup.

Milena

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Chtěla byste takového chlapa?

Možnost%
Ano, musí s ním být psina!14,3
Ne, díky.85,7

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

   
24.06.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [6] Ei.lin [*]

  hezký, brečela jsem smíchy:)))

  superkarma: 0 24.06.2011, 20:45:45
 2. avatar
  [5] mamina30 [*]

  Sml16Gratuluji výherkyni.Sml16

  superkarma: 0 24.06.2011, 17:30:04
 3. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Já mám muže, který doma tu žárovku tedy nevymění, ale to neva, zvládnu to já, na to ho nepotřebuji. Můj muž je kouzelný telefonista. On nic neumí, ale vždycky ví, komu zavolat, kde to sehnat.Sml54

  superkarma: 1 24.06.2011, 10:14:53
 4. [3] Karo Líná [*]

  " Vzpomínám si, jak mi jednou z vlastního popudu myl nádobí." Hezky, to nádobí je výhradně tvoje? Může z něj někdy i jíst?

  Jinak souhlas s jednapani, u většiny těhle rádoby "nešiků" je to taktika, aby nemuseli doma hnout prstem. Od jednoho takovýho jsem kdysi utekla a ejhle, najednou uměl všechno Sml24

  superkarma: 2 24.06.2011, 09:52:08
 5. avatar
  [2] jednapani [*]

  Jestli ta nešikovnost není spíš taktika Sml58

  Já nevím, jestli jsem na tom líp. Vím, že ten můj leccos umí, když chce. Bohužel moc často nechce.

  superkarma: 0 24.06.2011, 09:02:12
 6. avatar
  [1] heligona [*]

  Ty jsi jiná Milena než včerejší výherkyně? Sml80

  superkarma: 0 24.06.2011, 08:50:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme