Bulvár

Kouzelné čtení: interaktivní knihy jsou dobrý dárek pro děti

Máte rádi knížky? Kupujete dětem knížky, které jsou zábavné a poučné? Pak máme pro vás skvělý tip na dárek pod stromeček od firmy Albi.

Kouzelné čtení – představujeme vám interaktivní knihu, která vaše dítě zaujme a pomocí speciální elektronické tužky dítě může nejen vnímat napsaný text (zvukově), ale může s ní luštit různé zábavné kvízy.

Knížky si můžete postupně dokupovat, na všechny knížky můžete použít jednu a tutéž tužku – podívejte se na nabídku: http://www.kouzelnecteni.cz/nabidka-produktu/

kouzelné čtení

Kouzelné čtení www.kouzelnecteni.cz  je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu si právě zvolíte.

Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Sami si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary.

Všechny tyto dovednosti si pak trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují. Starší děti i dospělé pak zcela jistě zaujme interaktivní Atlas světa či zvířat nebo kniha na výuku angličtiny. Podívejte se na nabídku ZDE http://www.kouzelnecteni.cz/nabidka-produktu/

Jak kouzelné čtení funguje a jak to využít?

Je to velmi jednoduché, elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokážvýhodoue předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzelné čtení dokáže.

V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. Velkou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu novou elektronickou tužku.  

Elektronická tužka má i další doplňkové funkce. Díky vestavěné paměti ji můžete používat jako MP3 přehrávač nebo USB paměť.  Tužka má také funkci pro záznam zvuku. Za pomocí speciálních samolepících štítků si tak můžete namlouvat vlastní audio knihy.

Kouzelné čtení vám umožní zažít vždy něco nového. Kouzelné čtení vás bude inspirovat a motivovat k učení a hraní. Koncept skvělý pro děti, který zaujme ale i dospělé a může se stát skvělou pomůckou při učení!

Pusťte si video s názornou ukázkou jak kniha a tužka funguje: www.kouzelnecteni.cz/video-pruvodce-kouzelne-cteni/

Kouzelné čtení - chytrá zábava

Čtení s elektronickou ALBI tužkou není žádná věda. Stáčí pár chvilek a už si můžete užívat dobrodružství v džungli ve Světě zvířat, zkoušet své zeměpisné znalosti v Atlasu světe nebo si hrát s dětmi v napínavé pohádce O perníkové chaloupce.

Více najdete na www.kouzelnecteni.cz

   
03.12.2015 - Kultura - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    dnes je velký výběr podobných věciček , občas je kupuji vnukům

    superkarma: 0 03.12.2015, 09:16:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme