Dárky

Kouzelná vánoční balení čajů Pickwick

Lámete si každý rok hlavu s dárky pro své blízké? Konvička či hrníček na čaj potěší každého, navíc si na vás obdarovaný nad šálkem lahodného čaje pokaždé vzpomene. Pickwick představil své letošní novinky oblíbených dárkových balení. Řada Kouzlo Ovoce bude k dostání ve třech nových dárkových baleních, jedna nová kazeta přibude také poprvé do nabídky zelených čajů Pickwick. „Loni byla dárková balení čajů Kouzlo Ovoce velmi oblíbená, téměř polovina prodaných kazet s čaji byla od Pickwicku,“ uvedla Marie Tolarová, Brand Manager Sara Lee pro značky Pickwick a Zlatý Šálek.

Ovocné čaje Pickwick s konvičkou ve tvaru jahody, maliny a ostružiny

pickwickOvocné čaje od Pickwicku jsou čistě ovocné, obsahují kousky ovoce, a jsou velmi vhodné pro děti. Začněte s nimi den vesele a čaj k snídani servírujte z ovocné konvičky! Letos přibyla k jahodové a ostružinové ještě konvička, jejíž design je inspirován oblíbeným českým ovocem: malinou. Dárkové balení obsahuje novinku Černý rybíz s třešní a vanilkou a velmi oblíbené příchutě Brusinky s malinami, Zelené jablko s brusinkami a vanilkou a Jahody se smetanou. Pořídit si můžete celou čajovou sadu s ovocnými hrníčky ve stejném designu. Doporučená maloobchodní cena je 249,90 Kč.

Nový ovocný hrníček Pickwick ve tvaru ve tvaru jahody, maliny a ostružiny

pickwickSběratele ovocných hrníčků od Pickwicku potěší nejen úplně nový motiv maliny, ale také modernější design všech hrníčků. Ty jsou nyní větší, abyste si mohli vychutnat o pár doušků lahodného čaje víc. Kazeta s čaji Pickwick Kouzlo Ovoce obsahuje letošní novinku Mango se zázvorem a limetkou a dále Volbou spotřebitele oceněný Červený pomeranč s ananasem a limetkou a Broskev s jahodami. Pořídit si můžete celou čajovou sadu s ovocnými konvičkami ve stejném designu. Doporučená maloobchodní cena je 129,90 Kč.

Namalujte si s Pickwickem vlastní hrníček!

pickwickDěti jistě ocení možnost vyrobit si vlastní originální dárek. Dárková kazeta Pickwick obsahuje nejen tři druhy oblíbeného ovocného čaje Pickwick Kouzlo Ovoce, ale také hrníček a štětec se žlutou, červenou, modrou a zelenou akrylovou barvičkou. Čaje Pickwick Černý rybíz s třešní a vanilkou, Brusinky s malinami a Švestky s vanilkou a skořicí budou dětem určitě chutnat a při malování vlastního hrníčku si užijí spoustu zábavy. Dopřejte svým dětem možnost udělat radost těm, které mají rády a vykouzlit pro ně krásný dárek k Vánocům! Doporučená maloobchodní cena je 129,90 Kč.

pickwickOd 1. listopadu 2011 do 31. ledna 2012 bude na webových stránkách Pickwick probíhat soutěž o nejkrásnější hrneček „Namaluj si sám“. Připojte se k nám i Vy a vyhrajte roční zásobu čajů Pickwick pro celou Vaši rodinu a další krásné ceny! Více informací a úplná pravidla soutěže na www.pickwick.cz.

Zelený čaj Pickwick s velkým skleněným hrnkem

pickwickPrůzračně jednoduchá elegance velkého skleněného hrnku potěší především vyznavače moderní životní filozofie wellbeing, která je úzce spjata s pitím zelených čajů. Součástí dárkového balení je letošní novinka Zelený čaj s acerola třešní a bezovým květem, Zelený čaj s jahodami a citronovou trávou oceněný Volbou spotřebitele 2011 a Zelený čaj s mangem a jasmínem. Doporučená maloobchodní cena kazety je 139,90 Kč.

Dále se můžete těšit na tři typy kazet obsahujících kolekci devíti různých chutí čaje a praktické dřevěné kazety s širokým výběrem příchutí čajů Pickwick vhodných pro každou příležitost. Z nabídky dárkových kazet Pickwick si skutečně vybere každý.

pickwickK dostání v běžné síti hypermarketů a supermarketů a nově on-line na MALL.cz. pickwick
Více informací na www.pickwick.cz.

   
22.11.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme