Vánoční kasička.

Není na světe žena, která by neměla ráda peníze .Taková opravdu není. Všechny ty řeči, že život není jen o penězích jsou v podstatě nepravdivé. Ano, na penězích nám každé jedné z nás záleží. A zvláště, když dnešní doba , ta je jen o penězích. Jak ještě více peníze vydělat, a vydělávat. Zlaťáky nám život na modré planetě usnadní, naplní nám naše sny. Téměř vše je možné si koupit za ty bájné zlaťáky. Akorát zdraví a pozitivní myšlení, to si opravdu nemůžeme koupit. To je v každém z nás.

Já celý život pracuji, nikdy jsem nebyla žena v domácnosti s full servisem od manžela. S manželem nemáme společný účet, byly kvůli pěnezům hádky, a tak máme každý svůj účet a nehádáme se. Celý rok od ledna dávám do kasičky, která nejde otevřít 50 korun z nákupů. Ty krásné 50 korunky, kovové, naplní mojí kasičku na dárky. Když nastane čas VÁNOC, otevřu kasičku a je tam vždy kolem 4-5 tisíc v 50 korunách. A za tyto zlaťáky, pak koupím dárky pro své milé a ty nejmilejší. Jedna odpoved nakonec. Líto je mi vyhodit peníze za nepotřebné věci, jako je oblečení. Vždy si vzpomenu na svojí babičku, která říkala: "Hele děvče, ty máš šatů do roků 3 000, a to ještě neunosíš. A proto oblečení moc nekupuji, jen co je nezbytně nutné.

k

Za co jsem ochotna vydat i více peněz je nový monitor nebo počítač. A co mám ráda nejvíce, je procházet se po nákupním centru a koukat jak lidé šílejí kvůli nákupům a mně to vůbec nebere. Ráda si také sednu s kamarádkou nebo přítelem na kafíčko a povídáme si o životě, o práci, o dětech a o cestování.

Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Reklama