Jistě jako každý nemám ráda návštěvu lékaře.

A o zubaři to platí dvojnásob. Tato příhoda se mi stala minulý týden.

Vypadla mi plomba a já chtíc nechtíc musela k zubaři. Chodím ke staršímu pánovi, silnému kuřáku. On ví, že mi musí dát vždy "umrtvující" injekci, jinak mu pusu neotevřu ani za nic. prý

Navlékl si tedy lékařské rukavice, já otevřela pusu a injekční jehla se mi zaryla do zubního svalu. V tu chvíli jsem zařvala, zuby cvakly a já skousla. Jako buldok jsem se zahryzla zubaři do prstu. Chytla mě křeč a až sestřička mi musela čelist vypáčit od sebe.

Naštěstí prst zůstal celý a injekce začala působit. Zubař si ale musel vyměnit rukavice, byly totiž prokousnuté. Ovšem jak je sundal a já ucítila nikotin z jeho silných cigaret, zvedl se mi žaludek a snídaně byla v tu ránu na jeho bílém plášti, na stolku se zubařskými nástroji a všude kolem. Instinktivně ucukl, zamračil se, ale když viděl můj provinilý obličej  (mluvit jsem moc nemohla, protože jsem měla "umrtvenou" pusu), usmál se a řekl: "No naštěstí se nic tak vážného nestalo, ještě mám dalších devět prstů a zásobu plášťů a i sterilních nástrojů. Vše se vyměnilo a já konečně dostala novou plombu (i když ne zadarmo).

A já dodávám je skoro lepší rodit, než chodit k zubaři.
Co vy na to?
Januše.


Milá Januše, to jsem se po ránu nasmála! Příště si možná to cigárko před "pacošem" odpustí, že?Přeji všem příjemné ráno. Za příspěvky k dnešnímu tématu Nejhorší návštěva u doktora můžete vyhrát vlasovou terapii v podobě luxusního spreje na vlasy od firmy Schwarzkopf. 

Jaká byla vaše nejhorší návštěva u lékaře?
Máte speciální zážitky z ordinace?
Nebo snad znáte speciální ordinaci?
Svěříte se s příběhy z nemocnice?
Přímo ze zubařského křesla?
Z čekárny?

Za chvíli jdu chystat soutěž. Sledujte proto novinky, v jedné z nich se objeví pravidla i dárek, o který budeme hrát.

 

Reklama