Bulvár

Kouřím davajky


Dobrý den.

Chtěla bych vám sdělit své zkušenosti s kouřením. Kouřit jsem začala asi v 16 letech, myslím, že ze zvědavosti a frajeřiny. Dnes je mi 26 a nepřestala jsem, i když jsem jednou již měla na mále. Ale kouřím na rozdíl od mých začátků spíše příležitostně. Mám již dvě děti a s kočárkem mě s cigaretou rozhodně neuvidíte. Po ránu je mi špatně už jen z toho, že si někdo zapálí venku a já ucítím ten „zápach" cigarety. Ovšem po dobré večeři si cigaretu ráda dám, ale není to pravidlo. Dokonce si už cigarety ani nekupuji. Občas si nějakou vezmu od manžela. Jen když někam vyrazím s kamarádkami, tak se rozjedu. To si dokonce i cigarety koupím a bez nich si nedokážu třeba posezení u piva či vína představit. Pak ovšem nemohu třeba 2-3 dny na cigaretu ani pomyslet. Prostě v nějakých situacích se neudržím a někdy se zase chovám jako vyléčený kuřák. Nevím, třeba jednou nebudu kouřit vůbec. Kdo ví. :o))

Chtěla bych vám také poděkovat za váš server Žena-in. Ráda si pročítám vaše články, soutěžím a občas připíšu nějaký komentář. Pokračujte dál a já vám přeji mnoho spokojených čtenářů.

S pozdravem jejdajaja


Milá jejdajaja,
děkujeme za pochvalu, to nás samozřejmě těší, ale zpět k cigaretám.
Tzv. „davajky" kouří dost lidí, je to praktické. :-)

   
23.02.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. [4] 1Mona [*]

  No,když jsem si přečetla název, tak jsem si říkala:Teda, tebe bych teda fakt chtěla za kamarádku!! Ale ono je to zase jinak!Já už těm názvům článků fakt nerozumím!

  superkarma: 0 25.02.2007, 00:47:25
 2. avatar
  [2] Jerry* [*]

  v nadpisu bude nejspíš chyba.Mělo by být:Mě kouří davajky,ne?

  superkarma: 0 23.02.2007, 19:06:10
 3. avatar
  [1] AJENKA [*]

  Hmmm, já tohle nikdy nedokázala...jen tak občas si pokouřit. Když jsem kouřila, záviděla jsem těm "příležitostním kuřákům"...a nechápala to, jak to někdo má tak pod kontrolou.

  superkarma: 0 23.02.2007, 15:06:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme