Vymyslet pro blízkého dárek, který neskončí nepoužívaný ve skříni, ve sklepě nebo na půdě, je někdy skoro nadlidský výkon. A když se jedná o kamarádku, je to ještě těžší – očekává se totiž, že ji dobře znáte a dokážete vytušit, co by si asi mohla přát, i kdyby to měla být jen drobnost do pár set korun. Připravili jsme pro vás 5 tipů, které rozhodně stojí za zkoušku.

Pokud vaše kamarádka ráda běhá, lyžuje nebo skáče s padákem, asi těžko se trefíte do toho, co potřebuje nebo chce a co by jí vyhovovalo. Stoprocentně ale obývá nějakou domácnost. A vy jí můžete pořídit drobný doplněk do bytu, který právě její domácnosti přidá na kráse.

Tip 1 – praktická lahev pro hospodyňky

Sirupy, likéry, domácí šťávy nebo jakékoli jiné nápoje se dají stylově skladovat v průhledných lahvích s třmenovým uzávěrem, který jim dodává jistý retro nádech. Taková designová lahvička je sice malá, ale šikovná a navíc na pohled pěkná. A mimo to – dáreček vyladíte k dokonalosti, když do něj nějaký „home made nápoj“ připravíte nebo ho naplníte čímkoli jiným. A takových doplňků do kuchyně, které potěší, je mnoho.

láhev s třmenovým uzávěrem jako dárek kamarádce

Tip 2 – tabule pro uspěchané workoholičky

Je vaše kamarádka vytížená, odbíhá od jedné aktivity ke druhé a ani na jednu z nich se nemůže soustředit? Potom vsaďte na magnetickou tabuli. Co je na ní psáno, to je dáno. Brzy se stane mistryní v time managementu a bude to vaše zásluha.

 bílá magnetická plánovací tabule

Tip 3 – stojan pro stoupenkyni vína

Sklenkou dobrého vína se nedá vůbec nic zkazit. Pokud se tím dotyčná řídí a na přítomnost tohoto oblíbeného nápoje si potrpí, zaměřte se na stojany na víno, které určitě ocení. Když přidáte i lahev opravdu kvalitního moku, radost na sebe nenechá dlouho čekat.

polyresinová váza do bytu

Tip 4 – vázy a vázičky pro milovnice květin

Dostává často květiny od přítele, manžela, klientů či kohokoli jiného nebo si je sama ráda kupuje? Pořiďte jí stylovou vázu do bytu, do které si bude své barevné potěšení dávat ještě raději. Uvidíte, že bude nadšená. A vy budete mít z jejího nadšení zaručeně radost.

černá keramická váza

keramická váza tmavá

 Bambusový stojan na víno jako dárek pro kamarádku vinařku

Tip 5 – fotorámeček pro tu, která vás má nejradši

Nikdo snad nikdy neřekl, že musí na pracovním stole stát rámeček s fotografií manžela nebo dětí a nikoho jiného. Vaše kamarádka tam může mít vás. Pořiďte jí pěkný fotorámeček a rovnou do něj před zabalením a předáním vložte společnou fotku vás dvou. Troufáme si říct, že se nenajde jediná žena, která by takový dáreček jen tak odložila do šuplíku.

fotorámeček do bytu kamarádky

Myslete při výběru dárku pro kamarádku na to, co má ráda, počítejte s jejími zálibami, ve kterých byste ji mohli dárkem podpořit, nebo vsaďte na emoce.

www.nakup-nabytek.cz/

Reklama