Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Jedna zimomřivá čtenářka s nickem LudPa by zřejmě nejraději odletěla do teplých krajin.

Inzerát. Koupím zachovalý drtič mrazu, cena nerozhoduje. Myslím to vážně, kdo máte doma, nabídněte. Já zimu a mráz můžu leda tak z okna. V minulém životě jsem určitě žila někde na jihu, vím to skoro jistě. Teplo a sluníčko-to je moje. Ale tyhle středoevropské podmínky nejsou nic pro mě.

Obuju elegantní kozačky, málem si rozbiju, víte co. Nazuju tedy neženské pohory, hlavně, že je v nich teplo a udržím rovnováhu. Abych nedýchala mrazivý vzduch, kryju obličej moderní šálou, která stála 2x tolik, co ty pohory. A stejně svůj účel neplní, je nějaká kazová, či co. Přimrzla mi k nosu.

Čepic mám několik. Dlouho vybírám a nakonec jdu na hlavě bez, protože by utrpěl můj účes. Jo a rukavice. Taky jich vlastním několik. V pátek mi pan řidič tak dlouho vnucoval jízdenku, až to vzdal a strčil mi ji raději rovnou do kapsy. Ta mrška rukavice ji nechtěla od něj vzít.

Ve skříni leží i jedny super zateplené kalhoty. Dole na nohavicích si vytvořily vlastní vzorovanou výšivku z posolených chodníků. Zcela atypický vzor, který vlastním jen já. Bude to něco jako otisk prstu, druhý takový se nenajde. Ještě se zmíním o roláku. Ten mi taky dělá naschvály. Buď mi rozmaže řasenku či rtěnku nebo mi rovnou strhne náušnici.

O zcela asexuálním teplém spodním prádle se raději zmiňovat nebudu. A že ještě večer vyplivuju chlupy z košešinového límce, který jsem měla oblečený ráno, je už vlastně vedlejší. Takže uznejte sami, je tady někdo, kdo by drtič mrazu potřeboval víc než já?

Hezký a teplejší den všem přeje LudPa

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Možná se na váš inzerát někdo ozve

Co byste nabídly vy, jako osvědčené drtiče mrazu, milé ženy-in? Je to nějaké zahřívadlo vnitřní, nebo vnější?Co spolehlivě zahřeje vás? V čem se nejlépe cítíte, když jsou mrazy? Dbáte na styl a trendy i když mrzne? Nebo se klidně vymódíte jako na lyže i ve městě? Máte na zimu něco speciálního? Třeba boty dop mínus dvacet, bundu do mínus třicet a pod.? Nosíte pod oblečením termoprádlo a punčocháče? Nebo raději trochnu mrznete, hlavně ať vám to sluší?

Napište nám na dnešní téma: redakce@zena-in.cz

 

Reklama