Styl

Koupí Mýdla solidarity přispějete na dobrou věc

Kosmetická značka L'Occitane představuje zbrusu novou řadu výrobků z bambuckého másla – kombinaci nadýchané, sametově jemné konzistence a výrazných vyživujících schopností. Její součástí je Mýdlo solidarity, jehož koupí přispějete na dobrou věc.

Ženy v africké Burkině Faso získávají při zpracování bambuckého másla ze semen máslovníku nadýchanou pěnovou texturu. Tato jemná a lehká konzistence inspirovala L'Occitane k vytvoření řady výrobků, které jsou maximálně vyživující a zároveň jemné a nadýchané. Objevterozmazlující tělovou péči se stejnou vůní, účinky i obsahem podílu bambuckého másla, jako má tradiční kolekce Bambucké máslo od L'Occitane, ovšem s novou jemností a lehkostí nadýchané šlehačky.

Pomáhejte s Mýdlem solidarity od L'Occitane

285 milionů lidí na světě trpí postižením zraku.

9 z 10 slepých lidí žije v rozvojových zemích.

V 80 % případůje možné slepotě předejít nebo ji následně řešit. Lidé v rozvojových zemích bohužel nemají přístup k lékařské péči.

L'Occitane v rámci svého zapojení do dobročinných projektů každoročně prodává výrobek, jehož výtěžek jde na charitativní projekty.

100 % zisku* z bambuckého „Mýdla solidarity“ s meruňkovou vůní půjde na financování projektů nevládních organizací, které mají za cíl zachovat zdravý zrak obyvatel rozvojových zemí.

Shea-savon-solidarity-soap_F1.jpg

   
29.09.2014 - Krása - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  kobližka — #1 Hmmm....tak ani na stránkách není u Mýdla solidarity uvedena cena (alespoň já jí nenašla),tudíž je to pro mě nedůvěryhodné.Když něco nabízím,tak hned řeknu za kolik!

  superkarma: 1 29.09.2014, 16:49:09
 2. avatar
  [1] kobližka [*]

  A není ten článek spíchnutý horkou jehlou? Kde je ínformace o ceně a kde ho koupit.Vídím sice odkaz,ale to každou koupí tohoto mýdla přispěju?

  1. na komentář reaguje kobližka — #2
  superkarma: 1 29.09.2014, 16:45:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme