Krásné pěstěné ruce jsou bezpochyby ozdobou každé ženy. Kromě upravených nehtů je samozřejmostí také hebká pokožka, suché, popraskané ruce zrovna příliš esteticky nepůsobí. Právě o sadu péče o ruce se rozrostla také řada koupelové kosmetiky Marionnaud Bath Line a nově nabízí tekutá mýdla a mléka na ruce ve třech oblíbených variantách - gurmánské vůni Kokos & Tiaré, květinové vůni Zelený čaj & Jasmín a ovocné vůni Granátové jalbko & Marakuja. Kromě elegantního vzhledu obalů, představují novinky dokonalou péči o pokožku rukou. Všechny tři varianty jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud. Marionnaud

Příjemné relaxační aroma zeleného čaje a jasmínu, svěží ovocná vůně exotického ovoce či lahodná gurmánská kombinace, ze které se sbíhají sliny, v podobě kokosu a tiaré. Přesně tyto tři varianty nabízejí novinky péče o ruce Marionnaud Bath Line - v průhledném obalu se ukrývá tekuté mýdlo a v bílém mléko na ruce. Jemná textura tekutého mýdla s glycerinem dokonale pokožku myje, aniž by jí vysušovala a zanechá na ní příjemnou vůni. Následným krokem je ošetření mlékem na ruce s vitaminem E a provitaminem B5, které se dokonale vstřebává, pokožku hydratuje
a zanechává ji hebkou, jemně provoněnou. Ideální set k dokonalé péči o vaše ruce!

Na výběr jsou tyto varianty:

Zelený čaj + Jasmín - jemná, příjemně sladěná varianta s decentní vůní, která navozuje pocity meditace a pohody s čajovým rituálem. Varianta vhodná pro všechny, kdo preferují svěží a květinové vůně.
Složení vůně: Vrchní noty ze zeleného čaje a bergamotu, srdce z jasmínu provoněného pižmem.

Granátové jablko + Marakuja - tropický koktejl z granátového jablka ve spojení se šťavnatými plody marakuji evokuje energii, pohodu a svěžest. Pro všechny, kdo mají rádi ovocno-květinové vůně.
Složení vůně: Šťavnaté a smyslné tropické esence doplňuje grapefruit spolu s nádechem exotického ovoce.

Kokos + Tiaré - kokosová vůně navozuje atmosféru exotických pláží, relax pod palmami. Kombinace vůně kokosového mléka a něžný nádech květů Tiaré nás přenese do teplých krajin. Pro všechny, kdo rádi sáhnou po sladkých vůních.
Složení vůně: Krémový kokos se základem exotické vůně květů Tiaré.

Marionnaud

Všechny varianty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny:

  • Tekuté mýdlo 250 ml - 124 Kč
  • Mléko na ruce 250 ml - 149 Kč

Celou řadu koupelové péče Marionnaud Bath Line doplňují tyto produkty, nabízející kompletní péči o tělo:

Sprchové krémy Marionnaud představují hedvábnou péči o pokožku během sprchování. Díky své textuře je pokožka dokonale očištěná a zároveň provoněná překrásnými vůněmi. K dostání v síti parfumerií Marionnaud ve dvou velikostech za ceny 179 Kč (250 ml) a 99 Kč (75 ml).

Tělový peeling Marionnaud - druhým krokem na cestě k bezchybné pokožce je jemný tělový peeling, který nám pomůže odstranit odumřelé buňky a zjemní pokožku. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 149 Kč (150 ml).

Krémové tělové mléko Marionnaud - rychle se vstřebává do pokožky a zanechá ji hebkou, svěží, aniž by na ní zůstal mastný film. Pokožka je hydratovaná a celé tělo je zahaleno do roušky překrásné vůně. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 149 Kč (150 ml).

Sprchové krémy, tělový peeling a krémové tělové mléko můžeme vybírat v těchto variantách:

Květinové vůně: Zelený čaj + Jasmín, Orchidej
Ovocné vůně: Fík + Švestka, Citrón + Ženšen, Granátové jablko + Marakuja
Gurmánské vůně: Karamel + Vanilka, Čokoláda + Mandle, Kokos + Tiaré

Reklama