Zdraví

Koupel plná vůně a hydratace s Dove

Padá na vás jarní únava? Ponořte se do voňavé teplé koupele a zapomeňte na všechen stres, který vás obkloupuje a relaxujte. Uvidíte, že voňavý odpočinek vám pomůže načerpat nové síly a zlepší vám náladu. Naším redakčním tipem je koupelová řada kosmetiky Dove

Přípravky péče o ruce a koupelové přípravky Dove jsou každodenním řešením pro všechny, kteří chtějí své kůži dopřát hodnotnou péči. Jsou vytvořeny z takových ingrediencí, které respektují přirozené vlastnosti kůže. Pro její ochranu mají velký význam i kvalitní zvlhčovací přísady. Všechny produkty Dove obsahují ¼ hydratačního krému. Díky tomu se při každém jejich použití doplňují do pokožky látky, které jsou důležité pro pružnost, zdraví a mladý vzhled pleti.

Dove krémová pěna do koupele
Při každé koupeli Vás bude tato pěna Dove hýčkat svou bohatou krémovou pěnou a poskytne Vám jedinečný požitek z koupele. Obsahuje ¼ hydratačního krému a jemné čistící látky, které přinesou pokožce přirozenou vyváženost a mladý vzhled pleti.

Dove dvoufázová pěna do koupele
Dvojfázová koupelová pěna Dove jemně pečuje o pokožku a nabízí možnost příjemné relaxace. Bílá část pěny obsahuje unikátní hydratační látky a oleje, které působí blahodárně na pokožku. Modrá část potom poskytne kvalitní odpočinek při koupeli plné příjemné krémové pěny s lehkým parfémem. Koupele s dvoufázovou pěnou Dove tak příznivě přispívají k udržení vnitřní rovnováhy a celkové pohodě.

Dove pěna do koupele – Silk Softening
Tato krémová hedvábná pěna Dove obsahující speciální kombinaci hydratačních látek a hedvábných proteinů, pomáhá udržet pokožku přirozeně hydratovanou a svěží. Stejně jako všechny výrobky Dove, také tato pěna z řady Silk obsahuje ¼ hydratačního krému. Při koupeli se vytvoří bohatá bílá pěna, jejíž unikátní hydratační látky učinně působí na pokožku celého těla a tím ji hydratují. Dalším benefitem nové pěny do koupele Dove je účinek hedvábných proteinů. Tyto složky jemně působí na pokožku a ta je po koupeli hladká a jemná jako hedvábí.

Dove zpevňující tělové mléko
Tajemstvím účinnosti Dove Firming Lotion je v kombinace tří složek, které se společně podílejí na vytváření pevnější a pružnější pokožky. Zpevňující tělové mléko obsahuje extrakty ze semínek vinné révy, účinné ceramidy a unikátní hydratační systém. Výtažky z jader vinné révy jsou známé v oblasti péče o pleť jako ochranný prvek proti stárnutí. K pokožce se chovají jako antioxidanty, které deaktivují volné radikály a zabraňují jejich ničivým účinkům na pokožku a chrání pleť před stárnutím. Ceramidy patří k nejdůležitějším lipidům obsaženým v pokožce a aktivně se podílejí na podpoře ochranné funkce epidermu. Hydratační systém pak posiluje přirozené enzymy obsažené v pokožce, umožňuje jejich aktivitu a posiluje obnovu buněk. Zpevňující tělové mléko Dove pokožku účinně zpevňuje a hydratuje, urychluje obnovu buněk a pleť je pak hladší a pružnější na dotek a krásnější na pohled.
   
25.03.2003 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Izzy [*]

  Já se sprchuji moc ráda a vlastně do vany už ani nemůžu, tu jsme vybourali. Naše koupelna je moc krásná.

  superkarma: 0 23.03.2015, 08:37:49
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Já mám hrozně ráda všechny dvoufázové přípravky. Hezky to v té koupelně vypadá. Teď mám koupelový olej Radox.

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:52:03
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  Já chci taky koupel s pěnou, hned. Místo toho sedím od 7 hodin v práci

  superkarma: 0 20.11.2003, 08:10:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme