Poslední příspěvek i s fotkou zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Monkee. Vybízí v něm ostatní čtenářky k většímu zapojení fantazie do šedi a nudy domácích oděvů...

Nakonec tu máme příspěvek čtenářky Monkee, která je jednoznačně pro fantazii v oblékání, a to i domácím...


MonkeePěkný den vinšuju.

Ale dámy, co to vidím. Tepláky typu kalhot, triko, šaty typu prodloužené triko, slušivé tepláky, pohodlné oblečení. Co to je? Nuda, nuda, nuda v Brně... Chtělo by to zapojit trochu fantazie a estetického cítění.

Já, kromě parného léta, kdy volím šortky a tílko nebo vršek od plavek, se odívám do příjemného bavlněného sárí. Někomu by to sice mohlo dělat psychické potíže, navinout na sebe asi tak 5 metrů plátna, ale po troše tréninku je to otázka chvilky a člověk si potom připadá jako vkusně a pohodlně oblečený a mrzí mě jen to, že v poštovním rajónu nemáme pošťáka-muže (berte jako vtip).

Na jaře a na podzim s tílkem, v zimě pod ně beru triko s dlouhým rukávem. Synek si sice chvíli zvykal, přišlo mu to poněkud extravagantní, ale on ví, že v jádru jsem hodná osoba. Co by byl život bez drobných zvláštností, že?

Koho jsem nalákala? Předem upozorňuju, na TLOUŠŤKU a STÁŘÍ se nevymlouvejte, Indky se do sárí oblékají celý život. Ani na řeči typu JÁ NEVÍM, KDE TO KOUPIT nejsem zvědavá. Dřepíte na netu, gůglit umíte. Luxus to být nemusí, stačí bavlna a ta vyjde stejně jako běžné ušité šaty, ba i levněji. Ale labužnice by si klidně mohly vychutnávat třeba takovýto luxus, viz foto.

Zdravím a nebuďte lenivé,
Monkee

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 11. 2012: Domácí oblékání

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Později odpoledne se dozvíte, která z přispěvatelek obdrží slíbený dárek: balíček kosmetiky Oriflame MILK&HONEY, v němž najde tělové mléko a denní krém.

Reklama