Milý Radku,
 
celý týden mám náladu jak to počasí..
A tím důvodem je má dovolená.

Každý rok jezdíme s kamarádkama k vodě na týden pod stan a vždy si to bezvadně užijeme... Jenže letos jsem na týden nemohla, tak jsme za nima přijeli na víkend aspoň (na ta největší tepla)..a právě to "MY" byl a je ten problém..
 
Většina lidí mě upozorňovala, že není dobrý nápad jet na dámslou jízdu s přítelem, ale já jsem s ním moc ráda a chtěla jsem si to volno užít teda i s ním.

Když jsem ráno přijeli, holky přišly a řekly, že jdou zatím k vodě... ať příjdem..
Nejdříve jsem za nima došla já, a to, co jsem viděla, jsem sotva zkousla.. holky se opalovaly nahoře bez (podotýkám, že mé kamarádky mají trojky a čtyřky - takže si asi dokážete představit moje pocity)... první co ze mě vyhrklo, bylo: "No vy jste drsný! Ale až přijde ten můj, tak se obléknete, že jo??"
Ony se však na to jen pousmály, a když už byl vidět, jak k nám jde, tak se teda otráveně otočily na záda..

No popojedu, když jsem oba vylezli z vody, holky ležely v klídku na zádech a mně bylo hrozně. Nevěděla jsem, co dělat, už tak jsem zakomplexovaná ze své postavy a ony tohle..
On samozřejmě, že civěl, i když se snažil, abych to neviděla... a když se mi zeptal, co mi je, se slzami v očích jsem mu řekla, že mě to hrozně vadí, že vidí moje kamarádky nahé ;-( On ale řekl, že je to úplně normální a že už viděl prsou... a že kdybych se svlékla já, že by mu taky nevadilo, že by mě třeba kámoši viděli, či já kámoše nahé.

No jasně že viděl, ale tohle jsou mé kamarádky a ty prasečiny, co se mu určitě při pohledu na ně honily v hlavě... no až mi bylo líto i kámošek... ale co , říkaly si o to...

V noci jsme si šli zaplavat s přítelem na Adama a Evu... bylo to fajn... a do toho přišly holky (věděly, že tam jsme) s nějakýma klukama, co jsme je už chvíli také znali... nejdřív vylezl z vody on, a pak mi šel naproti s osuškou. Já chvíli ještě plavala, a když jeden z těch kluků byl ode mě na 5 metrů, lezla jsem z vody, a on samozřejmě nevynechal poznámku: "Jeééé, nahatá slečno, vám to ale sluší." Usmála jsem se na něj a došla k příteli, který supěl jak navím co a začal na něj křičet: "Abych ti jednu nevrazil, ty.."!
 
No řekla bych, že v tu chvíli jsem ho nechápala a byla jsem trochu naštvaná. Kde byly ty jeho řeči z dopoledne, že je to normální... hmm..
No, ale aspoň něco mě uspokojilo, že druhý den přítel uznal, že holky se jen předvádí před ním a že to za zas tak normální před ostatními muži neberou.. jelikož v tu noc si plavky vzaly...

Přesto je mi z toho smutno, že se tak kámošky chovaly
 
Hmm, tak bych řekla,že ta moje zkažená dovolená se docela hodí i k tomu dnešnímu tématu... co myslíš, Radku?
 


No, jak se to vezme, ale nechces mne vzit priste na tu damskou jizdu misto pritele. Otevrene priznavam, ze se rad na trojky a ctyrky podivam :)) A pak se mi hlavou nehoní prasárny, ale vyložená umělecká díla...
 
Asi něco podobného, jako naší šéfredaktorce, když se zasněným pohledem v dál říká: "Bouličky na mužských plavkách" :))
 
Doufám, že ti, Merylko, nevadí, že jsem tě prásknul...
Reklama