Dnes si stále spousta lidí nedovede představit, že si najme osobního kouče, a nevěří, že lze svůj život radikálně změnit k lepšímu. Ať už v profesní, nebo osobní sféře.

Ještě tak vyhledáme psychologa nebo si najmeme psychiatra, když se cítíme extrémně nešťastní či nemocní. Potom neváháme investovat čas i peníze. Pokud jsme ale zdraví a relativně spokojení, tak nějak přežíváme a říkáme si: Ano, mohlo by to být lepší (vztah, práce, peníze), ale raději vrabec v hrsti nežli holub na střeše - nemohu mít přece všechno!

kouč

Už pouhé setkání s paní doktorkou je zážitkem.

Pozitivní energie z ní přímo tryská a je nakažlivá. Ale hlavně ovládá umění vám ji předat a naučit vás s ní pracovat. Umí tohle všechno jen proto, že žila rok v USA? Nebo se tak narodila? Jak to dělá?

Ne, určitě není čarodějnice, která by mávnutím kouzelného proutku dokázala z outsidera udělat šampiona, ona pouze ví, jak vás nasměrovat, abyste to dokázali vy samy.

Dante Alighieri se vznáší v oblacích...

Naše čtenářka Dante Alighieri se pro koučink rozhodla na základě doporučení. Cítila se neschopná, ztracená, bez cíle a zoufalá. Práce ji nebavila, trpěla úzkostmi a malomyslností. Neměla odvahu ke změnám, vítězila pohodlnost. S mocnou podporou Zdeňky Kárné si troufla ucházet se o práci, pro kterou neměla praxi ani vzdělání. Její vášnivá touha ale slavila úspěch. Tvrdí, že není vyvolená, jen našla odvahu jít za svými sny. Současně se dokázala konečně přihlásit do taneční skupiny, po které 10 let toužila. Díky koučinku našla sebevědomí, cíl, odvahu i cestu a její život se během dvou měsíců otočil o 180 stupňů. Napsala mi: „Na konci prvního sezení jsem si uvědomila, že jsem se zavřela do jakéhosi vězení, a proto nejsem schopna akce. Viděla jsem překážky v ostatních lidech a okolnostech, ale ve štěstí jsem si bránila jen já sama. Změna ovšem vyžaduje námahu a překročení stínu - to občas bolí. Zdeňka Kárná mně definitivně otevřela oči. Napsala mi, ať nezapomenu, že úspěchy jsou moje zásluha, protože jsem moc chtěla. Někteří lidé si myslí, že se sebou nic udělat nemohou - mají pravdu, to jsou totiž právě ti, kteří si to myslí.“

Rozhodla jsem se, že chci taky...

Když jsem si e-mail naší čtenářky přečetla, objednala jsem se u paní doktorky na první „zkušební“ sezení. Před nedávnem jsem ztratila vlivem několika okolností spoustu sebevědomí a moc jsem si přála s tím něco udělat. Stát se „na stará kolena“ (za tuhle větu by mě paní Kárná velmi pokárala :-)) profesně úspěšným člověkem. Už při oné první schůzce jsem cítila, jakoby 120 minut uteklo během 20 minut. Rychlý ozdravný uragán, doslova smršť ve vašem životě.

Nejste na školení, nejste na přednášce - všechno probíhá přirozeně a přijatelně. Nikdo vám neimplantuje do mozku bůhvíjaká moudra. Pracujete s volnými asociacemi a podvědomím. Na první pohled jednoduché a zábavné, ale energeticky velmi náročné pro vás i kouče.

Přečtěte si o tom v chystaném rozhovor s paní doktorkou. Dozvíte se zajímavosti ze zákulisí práce koučky a přečtete si i kuriózní příběhy jejích klientů. Již brzy!

Reklama