Ve znojemském podzemí se můžete setkat nejen s chodbami, ale také s kostlivcem a netopýrem... Fotky k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Bobi2...

Tématem jsou dnes raritní fotky z cest. Následující zvláštní obyvatele znojemského podzemí zaslala čtenářka Bobi2...


Přeji krásný den,

posílám obrázky, ze Znojemského podzemí. Na prvním obrázku je kostlivec pokrytý pavučinami. Při tom v tomto podzemí nikdy nebyla věznice, či mučírna a pavučiny, nenaleznete zde jediného pavoučka neb by zde „chcípl“ hlady.

bobirarita

Druhá fotografie, netopýr, trochu fantazie výtvarníka je asi 10x větší a dle anatomie netopýru taktéž neodpovídá, ale to byl úmysl. Znojemské podzemí je opravdu úchvatné a všem doporučuji jej navštívit.

bobi

Bobi2

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama