(soutěžní erotická povídka)

Iva s Markem pomalu dojídali večeři. Konečně byli po dlouhé době zase spolu.
Marek se zrovna vrátil z roční stáže v Japonsku. Iva se ho nemohla dočkat, takže nenechala nic náhodě. Pečlivě se na večer připravila. Dopřála si horkou koupel, která jí pomohla zahnat nervozitu, dokonale ji uvolnila. Oblékla si krajkové spodní prádlo a černé minišaty, které zvýraznily její vnadné křivky. Jemně se nalíčila, dlouhé hnědé vlasy nechala rozpuštěné a celkový dojem podtrhla lehce kořeněnou vůní parfému. Věděla, že Marek tu vůni zbožňuje.

Po celou dobu, co večeřeli, Marek Ivu beze slov pozoroval. Byla překrásná! Otřel si ubrouskem ústa, vstal ze židle a přistoupil k Ivě. Prsty jí odhrnul z tváře pramínek vlasů a políbil ji. Potom ji vzal za ruku a odváděl do ložnice.

Ivě se po celém těle rozlévalo horko, srdce jí bušilo na poplach. „Marku!“ Ten jí však přiložil prst na ústa, pohladil ji po tváři a začal jí svlékat šaty. Cítila, jak se prsty dotýká jejího těla, byla vzrušená čím dál víc. Zavřela oči a nechala se unášet těmi krásnými pocity. Marek ji něžně položil na postel, vzal její ruce, ovázal je hedvábným šátkem a přivázal k čelu postele. Iva slyšela, že Marek odchází. Nevěděla, co zamýšlí, ale nebylo jí to nepříjemné, věřila mu.

Najednou jí tělem projela vlna rozkoše. Marek se dotkl kostkou ledu jamky na jejím krku a sjížděl pomalu dolů, mezi ňadra až k pupíku. Lehce jí přejížděl bříško, ale záměrně dával pozor, aby se nedotkl jejího klína. Iva cítila, jak led na jejím horkém těle roztává a kapky vody stékají po kůži.

Marek vzal další kousek ledu a laskal jím její vzrušené bradavky. Bylo to nádherné a Ivu to dohánělo k šílenství. Když už si myslela, že to nevydrží, Marek do ní něžně vnikl, několikrát pomalu přirazil a ona mu vycházela vstříc. Se stoupajícím vzrušením se jejich pohyby zrychlovaly, Iva téměř nedýchala a pak to přišlo – výbuch – vrcholu dosáhli s Markem společně, měla pocit, že se její tělo tříští na tisíce kousků a vznášela se v blaženém opojení.

Byli vyčerpaní, udýchaní, ale bylo jim nádherně. Marek Ivě rozvázal ruce a ta ho konečně mohla obejmout a políbit. Leželi naproti sobě a jen se usmívali. Pak se Iva k Markovi přitulila, zavřela oči a spokojeně usnula.

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama