Těhotenství, tedy devět měsíců těšení se na miminko, bývá nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy. Bohužel s sebou toto očekávání přináší také řadu nepříjemností, jako například těžké, unavené nohy, či strie, které maminky často pronásledují.

Účinnou pomoc pro maminky postižené striemi představuje těhotenský pěstící olej Weleda, který působí nejen jako prevence před vznikem strií, ale také má hojivé účinky na ty již existující. Pro dokonalou péči o miminko je určen měsíčkový kojenecký krém Weleda, který spolehlivě ochrání citlivou dětskou pokožku v oblasti zadečku či měsíčkový dětský krém Weleda pro ošetření pokožky celého těla našich nejmenších.

Těhotenský pěstící olej Weleda

olej

účinně zabraňuje vzniku těhotenských strií a má hojivé účinky i na již existující strie (cca do 18 měsíců od jejich výskytu). Jemný čistý mandlový olej chrání pokožku před vysoušením, olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E spolu s výtažkem z arniky zlepšují elasticitu pojivové tkáně. Po použití je kůže vláčná, pružná a jemná na dotek. Používá se od počátku těhotenství do 3. měsíce po porodu. Olej se vmasíruje lehkými krouživými pohyby do kůže břicha, stehen, hýždí a prsou do ještě vlhké pokožky. K dostání v dm drogeriích, lékárnách a v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), za cenu 10 ml 49 Kč, 200 ml 369 Kč.

 

 

 

Měsíčkový kojenecký krém Weleda

Krémúčinně chrání citlivou pokožku v oblasti zadečku před vznikem opruzenin. Výtažky z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě mají zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny. Mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku. Krém se v dostatečném množství nanáší na očištěný zadeček a zejména do oblasti kožních záhybů. Přípravek obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je vhodný od prvního dne života. K dostání v dm drogeriích, v drogeriích a parfumeriích Rossmann a v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), za cenu 10 ml 49 Kč, 75 ml 189 Kč.

 

 

Měsíčkový dětský krém Weleda

Krémjemná péče vhodná pro každodenní běžné ošetření dětské pokožky těla i obličeje. Čistý mandlový a sezamový olej vyživují pokožku a podporují její přirozené funkce, včelí vosk a tuk z ovčí vlny podporují hydrataci pokožky, výtažky z měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě mají hojivé a zklidňující účinky. Krémem podle potřeby promazáváme tělíčko i obličej dítěte, je vhodný i na suché partie a již od prvního dne života. K dostání v dm drogeriích a v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), za cenu 10 ml 49 Kč, 75 ml 169 Kč.

Reklama