Styl

Kosmetika na cesty

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, jakou kosmetiku zabalit s sebou? Neskladná balení odličovacích prostředků, odlakovačů i vatových tamponků můžete nechat doma! Značka Bel nabízí moderní a elegantní řešení.

f

Zvláště v horkých letních dnech je velmi důležité důkladné odlíčení, aby pleť mohla pořádně dýchat. Nejnovější trend v odličování představují vlhké odličovací tampóny Bel Lotion Pads. Jde o efektivní balení již připravených navlhčených odličovacích tamponů, které se vám vejdou jak do kabelky, tak do malé cestovní taštičky.

V malé uzavíratelné krabičce naleznete třicet odličovacích vatových tamponů napuštěných pleťovým tonikem, které velmi jemně, ale důkladně čistí pleť. Tonikum kombinuje odličovací vodu a pleťové mléko. Jelikož tonikum neobsahuje alkohol, jsou tampony vhodné i pro odličování velmi citlivých očí. Díky speciálnímu balení tampony nevysychají a jsou stále připraveny k použití.

Výhodou kvalitních odličovacích tamponů Bel Lotion Pads je také fakt, že si dokáží poradit i s dobře držícími voděodolnými řasenkami, což zvláště ocení ženy, které léto tráví nejraději u vody. Vybírat lze ze dvou variant vatových tamponů Bel Lotion Pads s Aloe Vera nebo s mořskými minerály. Rostlina Aloe Vera je známá svými blahodárnými a léčivými účinky. Mořské minerály jsou zase příjemně osvěžující a vitalizující. Tyto odličovací tampony jsou k dostání ve vybraných drogeriích a hypermarketech.

Doporučená cena výrobku je 79 Kč.

d

Na stejném principu fungují i vatové tampony Bel Premium napuštěné odlakovačem s vitamínem E, který zabraňuje vysoušení okolí nehtu. Bonusem je také příjemná citrusová vůně. Tyto tampony jsou ideální pro rychlé a šetrné odlakování nehtů. I vatové tampony napuštěné odlakovačem seženete ve vybraných drogeriích a hypermarketech.

Doporučená cena je 79 Kč.

Více informací najdete na http://cz.hartmann.info/

   
16.08.2016 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] denkas [*]

  Odlakovač, jiný znacky mám. Ty odlicovací bych chtěla. Musim kouknout Sml22

  superkarma: 0 16.08.2016, 16:52:41
 2. [3] slávenka [*]

  podívám se po nichSml67

  superkarma: 0 16.08.2016, 13:59:18
 3. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 16.08.2016, 09:35:47
 4. [1] bobani [*]

  doporučuji Sml22

  superkarma: 0 16.08.2016, 08:47:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme