Diskuze

Kosmetika L´ambre

Znáte již tuto kosmetiku a vůně? Jaké jsou vaše zkušenosti?

Ještě poměrně málo známá francouzská kosmetika a vůně. Rozdělena na dekorativní, péče o pleť, péče o ruce a nehty, parfumérie. Seznámit se s ní můžete na www.lambre.blog.cz

14.04.2007 - Diskuse o všem možném - autor: Nikitaxa

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [6] Nikitaxa [*]

  VÝHODY SPOLUPRÁCE -
  1. Vysoký zisk z maloobchodního prodeje pro distributory
  2. Absence minimálně nutného vlastního nákupu pro uplatnění možnosti obdržení bonusu - % vycházející z práce skupiny jsou vyplácena Z KAŽDÉ ÚROVNĚ (tedy i nízké), směrem donekonečna, (není tedy nutno dosáhnout předem nastaveného objemu, obdobně, jak je tomu v mnoha jiných společnostech).
  3. Neexistuje časové omezení. Smlouva je uzavírána pouze 1x a celoživotně, dědí se.
  4. Neexistuje “přeskakování”, což znamená, že Vaši vlastní distributoři Vám budou vždy po stránce kvalifikační podřízení a nikdy “nepřeskočí” přes Vás, ve smyslu vstupu do osobní skupiny Vašeho sponzora.
  5. Neexistují omezení, které mohou mít negativní vliv na kariérní růst (existuje několik různých variant konkursních kvalifikací na jedno a to samé ředitelské místo, pro jednu funkci, tzn., že podmínky jsou velice tvárné a pružné.
  6. Přítomnost počátečního vkladu , - „dózy“, umožňuje vytvořit skupinu lidí, kteří si chtějí vydělat peníze a budou pracovat, a ne „brát si jen tak pro sebe“ občas něco třeba 1x za půl roku. Proto se nemůže objevit situace, že podepíšou všichni, tak, jak tomu mnohdy bývá i v některých známých firmách s nízkým vstupním vkladem, či při jeho úplné absenci.
  7. Prodejce bude mít vždy k dispozici svůj vlastní seznam klientů, kterým může nabídnout produkty.
  8. Pokud se nacházíte na vysoké procentuální hladině, jeví se jako velice výhodně pracovat s nováčky, tuto skutečnost lze velice snadno propočítat na základě marketingového plánu.
  9. Nemá smyslu nakupovat produkty za větší sumy, což taktéž znamená, že lidé se nemusí zadlužovat a produkty „neleží pod postelí“. Pracujeme na principu zakázek.
  10. Vysoká hodnota jednoho bodu, velký zisk z prodeje a dostupné ceny umožňují zajišťovat vysoký obrat zboží v rámci skupiny (prodejci, kteří nedosáhli vysokého procenta odměny, kompenzují svůj výdělek tak, že obdrží příjem z podílu prodeje produkce firmy).
  11. S vysokou úrovní nesouvisí osobní prodej tehdy, když, tak jako tomu bývá u jiných společností, s růstem prodeje je spojena nutnost dosažení určité úrovně osobního prodeje, jako nutná podmínka pro obdržení prémií ze sítě.
  12) Neexistuje potřeba stanovení existence určitého počtu distributorů z hlediska možnosti obdržení prémie. Procentuální prémie jsou závislé zásadně na obratu, ne na množství prodejců.
  13) Žádné poplatky za vyřízení objednávky.

  Produkce L´ambre
  1. Vysoká kvalita (spokojení zákazníci v mnoha městech a jejich potřeby uspokojujících distributoři). Parfumerie a kosmetika nevyvolávají alergické reakce.
  2. Dostupné ceny.
  3. Úzké zaměření (produkce firmy L’ambre se odlišuje od většiny firem)
  4. Proslulost produkce – nevnucuje se v reklamě.
  5. Lehce se prodává (není nutno přesvědčovat člověka, že je pro něho nezbytná).
  6. Průběžná inovace sortimentu (vždy je možno nabídnout něco nového).
  7. Jeví se vynikajícím doplňkem sortimentu zboží i ostatních společností přímého prodeji

  superkarma: 0 06.09.2007, 11:55:08
 2. [5] Nikitaxa [*]

  Vyzkoušely jste již jejich dekorativku a pěstící kosmetiku? Je vážně dobrá!!!!!

  superkarma: 0 26.05.2007, 12:24:07
 3. [4] Nikitaxa [*]

  Vivian: jak se to vezme. Typově jsou to originály. Písněte mi adresu, zašlu vám vzorek zdarma na vyzkoušení. Nic nenutím. A navíc nabízí i kosmetiku, nejen parfémy.

  superkarma: 0 14.04.2007, 17:24:14
 4. avatar
  [3] Vivian [*]

  Nikitaxa: no ale taky to jsou imitace, ne?
  Já si radši koupím originál, kde mám naprostou jistotu kvality, než za sedm stovek nějakou napodobeninu... Konkrétně voňavky L'Ambre neznám, ale nevzbuzuje to ve mně důvěru, to napodobování luxusních parfémů...

  superkarma: 0 14.04.2007, 16:31:54
 5. [2] Nikitaxa [*]

  Vivian: nesrovnávat s FM parfémy. To je něco jiného. Už v kvalitě je rozdíl.

  superkarma: 0 14.04.2007, 15:52:17
 6. avatar
  [1] Vivian [*]

  Ano, znám, jejich "parfémy" mají jen číslo a pokoušejí se imitovat značkové vůně, něco jako známá firma Federico Mahora...

  superkarma: 0 14.04.2007, 15:31:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme