Styl

Kosmetika Korres: nový obchod v Nákupní galerii Myslbek

Jestli jste si oblíbili řeckou přírodní a biokosmetiku Korres, o které vás pravidelně informujeme, máme pro vás dobrou zprávu!

Korres

Začátkem tohoto týdne byla otevřena v Nákupní galerii Myslbek dlouho očekávaná nová prodejna kosmetiky Korres. Byli jsme při otevření, prodejna opravdu vypadá krásně! Je zcela v bílé barvě, která je tradičním symbolem zdraví a péče. Bílé dlaždice až do stropu evokují v návštěvnících lékařské prostředí, tedy prostředí neustálého výzkumu a pokroku, kterými produkty Korres neustále procházejí. Přijďte prodejnu navštívit, určitě si vyberete přípravek, který vám bude vyhovovat.

Korres

Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Dnes zaujímá jedno z předních postavení na světovém trhu s nabídkou přírodní kosmetiky a biokosmetiky. Korres se po celém světě prodává asi v 5500 lékárnách.

Korres

Korres dnes nabízí více než 500 produktů - péče o pleť, tělo, vlasová péče, pánská péče, přípravky na opalování, dekorativní kosmetika, přírodní barvy na vlasy bez amoniaku a také potravinové doplňky. Všechny výrobky obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality. Výzkum nových produktů vychází ze studie rostlin, jejich vlastností a chování. Následně je využití jednotlivých principů a složek aplikováno do vývoje kosmetických novinek značky Korres.

Korres

   
03.06.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme