Pozor, milé dámy, k dnešnímu tématu přispěl také jeden z našich čtenářů - 1002. Vyjádřil se k prádlu svému i své partnerky. No, a uznejte samy, že podvazky a korzety by na něm vypadaly divně...

Překvapil jste mě, milý 1002, že jste napsal. Jsem moc ráda a oceňuju Vaši odvahu, mužský pohled na prádlo je hodně důležitý. Moc Vám děkuju a přeju krásný den.


Jaké nosíte prádlo?

Nosím trenkoslipy, které musí mít širokou gumu a ve složení musí převažovat bavlna.

Jaké se vám líbí barvy?

Tmavé - většinu mám černou či tmavě modrou. Ale mám i takové ty úletové co většinou nabízí obchody s ptákovinami :) Dostal jsem několikatery darem od Ježíška :)

Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?

Njn, některé otázky jsou kladené spíše pro ženy, jak tak koukám :) Ale to neznamená, že na ni nemohu odpovědět i já chlap. Prádlo pro sebe mám rád jednoduché a u mé ženy se mi líbí jak to jednoduché, tak i trocha těch krajek, saténů a jiných „hodobožových“ materiálů. Já bych Vám to napsal i přesněji, ale já nevím jak se všechny ty materiály apod jmenují. A takové ty sexy košilky se mi také moc líbí :)

Nosíte korzety a podvazky?

No nevypadalo by to na mě blbě? :D Řekl bych, že jo a proto nenosím - nejen proto :)

Ale musím se přiznat, že celkem obdivuju jak celý den chodíte v těch podprsenkách. Přece to nemůže být moc pohodlné, ne? Partnerka sice říká, že je to o zvyku a o tom, aby podprsenka dobře „sedla“ - ale i tak to podle mě není zrovna vrchol pohodlíčka řekl bych. Ale je teda pravda, že jsem si podprsenku nezkoušel, takže mé úvahy jsou pouze teoretické. A v praktické je mění nehodlám :)

Máte něco na speciální příležitosti?

Teda nevím co to speciální příležitostí myslíte.. že by „spešl“ spodní prádlo na sledování televize, nebo třeba na nákup či pro volný čas? :) No tak jste to asi nemysleli.. ale i tak žádné speciální trenkoslipy nemám.

Takovéto sexy, romantické nebo smyslné prádélko pro speciální soukromé příležitosti má partnerka. Takové vybíráme spolu :) A do nákupu mého spodního prádla vlastně nekecám vůbec - to vybírá jen partnerka. Ostatně ona mě v něm vidí, takže proč by ho neměla vybírat jen ona :) A mě ani nákupy spodního prádla nebaví - tedy pokud je to prádlo pro mě :)

1002

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama