Bulvár

Korunní Citron má hvězdné manýry: po fanklubu přichází charita

citronZa důkaz toho, že popularita s sebou nese i jistou odpovědnost, lze považovat osudy oblíbeného Citrona z Korunní. Počet fanoušků Citronovy stránky na sociální síti Facebook.com přesáhl úctyhodných padesát tisíc, videa s Citronem na multimediálním serveru YouTube.com čítají na desítky tisíc zhlednutí - to a celá řada dalších skutečností katapultovala Citrona z Korunní mezi nejznámější tváře české mediální sféry.
Proto se Citron z Korunní jako správná celebrita rozhodl vstoupit na pole dobročinnosti a podpořit nějaký charitativní projekt. Volba padla na projekt Nadace Terezy Maxové s názvem TERIBEAR. Citron má pro své rozhodnutí jasné důvody: „Pamatuji si, jaké to bylo, když jsem byl sám. A proto s Korunní podporujeme TERIBEAR, který pomáhá opuštěným dětem najít nový domov.“

Hrdinou může být každý - je to tak snadné. Stačí, když v síti INTERSPAR zakoupíte jakýkoli z výrobků kolekce TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem a stanete se hrdinou i VY. Pomozte prosím spolu s námi najít opuštěným dětem nový domov. Děkujeme.

   
14.01.2010 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme