Styl

Korres vůně – pro každého originál

kor

Vůně jsou pro tuto kosmetickou značku relativní novinkou, i k jejich tvorbě je přistupováno s příslovečným důrazem na dodržení filosofie Korres v oblasti využití čistých přírodních surovin a maximální eliminace syntetických látek. Vysokou prioritu má i nekonveční design obalů a minimalistický vzhled flakónů. Surovinovou čistotu má připomínat také naprosto neobvyklé pojmenování. Každá vůně nese jméno tří svých základních ingrediencí. S romantickým pojmenováním se tak na obalech těchto voňavých unikátů nesetkáte. Na vývoji jednotlivých vůní se podílely rozdílné parfumářské domy z Francie, Švýcarska i Japonska a každý flakón tak nese unikátní a zcela odlišně pojatý obsah.

kor

Korres vůně vynikají jak svým designem, tak i odlišným složením oproti běžným výrobcům. Korres ve svých vůních nepoužívá polycyklické musky a ftaláty - chemikálie běžně používané při výrobě parfémů jako fixátory vůně. Tyto chemikálie, které zajistí dlouhotrvající vůni, stojí ovšem často také za podrážděním pleti. Korres ve složení používá extraktu z rozmarýnu, který vůni velmi dobře fixuje a nepůsobí dráždivě.

Korres vám aktuálně představuje dvě novinkové toaletní vody.
Pro moderního muže Korres nabízí svěží toaletní vodu - VETIVER / ZELENÝ ČAJ / CEDROVÉ DŘEVO (90% přírodního obsahu) a pro dámy je v nabídce nově vůně s orientálním a sladkým nádechem - VANILKA / FRÉZIE / LIČI (88% přírodního složení). Vyzkoušejte, která vůně padne právě vaší osobnosti!

korkor

Více na www.korres.cz.

   
22.09.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme