Řecké ostrovy mají své kouzlo. Každý ostrov má svůj příběh, svou báji a nejlépe i boha, který zde žil nebo si ho pro nějakou událost oblíbil. Protože je ostrovů v Řecku mnoho, stejně tak bohatá je i mytologie řeckého dávnověku a slávy. Ostrovy také mají svou nezapomenutelnou tvář. Všechny jsou omývány teplým a průzračným Egejským mořem, každý ostrov má nádherné pláže, tvořené světlým pískem, drobnými kamínky v semknutí romantických skal. Díky své poloze nabízí svým návštěvníkům krásné, slunečné počasí a návštěvníci jsou vděční – ostrovy si oblíbí a místa, která poznali se rádi vrací nebo zkoušejí další ostrovy, čím je překvapí.

Jedním z nejoblíbenějších ostrovů je Korfu.

Proč vyrazit právě na Korfu? Ostrov, kde se zelené bujné lesy smáčí v azurovém křišťálovém moři a kde kvete 40 druhů orchidejí, je podmanivým koktejlem půvabné přírody, dávné historie i perfektního zázemí. Dávno před vámi skvostnému ostrovu Korfu podlehl už spisovatel Gerald Durrell nebo rakouská císařovna Sissi.

korfu

Co si užijete na Korfu?  

  • Můžete se koupat se na krásných plážích písečných, oblázkových i skalnatých
  • Určitě vyzkoušejte lahodný oranžový likér kumquat z mini pomerančů
  • Zkuste se postavit se na místo, kde stanul Odysseus cestou z trojské války
  • Nezapomeňte navštívit zámek Achilleon rakouské císařovny Sissi s antickými sochami
  • Využijte možnost prozkoumat zříceninu byzantského hradu Angelokastro na skalisku nad mořem
  • Nabídku ubytování od cestovní kanceláře Alex najdete zde : http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/korfu/

Pokud se chcete vypravit na Korfu, pak máme pro vás krásný tip na ubytování – Studia Papoulas od cestovní kanceláře Alex www.ckalex.cz , se kterou dlouhodobě spolupracujeme:  

korfu1

 

Studia Papoulas ***

Resort ležící na klidném místě ve svahu v krásně udržované zahradě s výhledem na záliv, cca 1 km od centra letoviska Liapades, které doporučujeme pro večerní procházky a cca 500 m od jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. Nedaleko se nachází obchůdky, několik taveren a barů. Studia jsou umístěná ve dvou budovách. Snack bar u bazénu nabízí nápoje a občerstvení po celý den. Vhodné pro klienty, kteří hledají pro dovolenou klidné místo.

korfu2

Jaké slevy od CK Alex můžete využít?

Více o nabídce najdete na http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/korfu/studia-papoulas/

Poslední volné pokoje!

Cestovní kancelář Alex připravila pro letošní sezonu speciální nabídku last minute zájezdů:

Poslední volné pokoje! Vybíráte si dovolenou a rozhodujete se okamžitě, chcete odletět třeba za dva dny? Pak by vám neměla uniknout nabídka „poslední volné pokoje“ kterou najdete na této stránce: http://www.ckalex.cz/last-rooms/

korfu3

Reklama