Pokud jste si oblíbili příběhy Hurvínka, Spejbla a Máničky a rádi kreativně pracujete s lepidlem, pak vás čeká dvojitá radost. Kores doplnil svou řadu lepicích tyčinek s designem připravovaného snímku Hurvínek ve filmu 3D. K dostání jsou lepicí tyčinky Kores s obrázkem Hurvínka, Spejbla a od prosince nově také Máničky a celé skupinky přátel.

koresLepicí tyčinky KORES jsou navíc šetrné k přírodě. Ze 60% jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů, neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny a jsou netoxické. Naopak obsahují glycerin, který zabraňuje vysychání.  Navíc lepidlo, které se dostalo tam, kam nemělo, snadno odstraníte vodou.

Hurvínek ve filmu 3D se objeví na plátnech českých kin na přelomu let 2013 a 2014. Jedná se o rodinný animovaný film, vytvářený pomocí 3D počítačové animace, který je určený pro stereoskopickou projekci a přináší příběh cesty otce ke svému synovi. Spoluscénáristou a zároveň spolurežisérem je známý Jesper Møller, který je podepsaný například pod úspěšným filmem Asterix a Vikingové. Na film, připravovaný společnostmi Rolling Pictures a německým animačním studiem Motionworks jako koproducentem, se mohou těšit hlavně děti ve věku 4–12 let nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rusku, Polsku, Maďarsku a německy mluvících zemích.

Doporučená maloobchodní cena je 21 Kč za 8g a 31 Kč za 15g tyčinku Kores.

Reklama