Záhadný a tajemný je příběh od čtenářky s nickem Kopretina 3. I když pro ni vlastně ne, ona ví, že tímto klepáním ji nic nehrozí. Naopak.

Dobrý den,
posílám Vám příspěvek k dnešnímu tématu.

Na energii zemřelých věřím, věřím, že jejich duše někde přebývá, někde mimo náš svět, ale zároveň blízko našeho světa, tak blízko, že se k nám mohou přiblížit, když cítí, že je to potřeba.

Když zemřel jeden můj strýček, tak moje teta se svými dětmi byla první Vánoce u nás. Těsně před štědrovečerní večeří někdo zřetelně zaklepal na okno. Venku nikdo nebyl, ale slyšeli to všichni v domě.

Od té doby čas od času slýcháváme klepání na okno v době, kdy se něco v rodině děje. Já osobně to slýchám, od té doby, co zemřela moje milovaná babička, se kterou jsem vyrůstala v domě. Podotýkám, že nebydlím v přízemí a že toto klepání většinou slýchám jen já nebo mamka (na rozdíl od klepání prvního, které slyšeli všichni). Mužská číst rodiny k tomu není vnímavá. Většinou toto její klepání slýchávám v době, kdy mi nebývá nejlépe. Možná, že to někomu přijde děsivé, ale mě to naopak uklidní, protože vím, že se mi ozývá a že tam někde na mě dává pozor. Jen jednou jsem se vyděsila, když se mi o ní zdálo, jak je obklopená nádherným světlem a říká mi: “Už pozítří přijdu.“ Bála jsem se, že zemřu, ale pak jsem pochopila, že mi oznámila konečně porod (přenášela jsem) a skutečně v stanovený den se mi narodila krásná zdravá dcera.

Většina z Vás asi pomyslí, že si to vše vymýšlím, ale je mi to vcelku jedno. Já sama se podobnými věcmi setkávám opakovaně a víra, že energie těch, kteří zde již fyzicky nejsou, mi moc pomáhá a chrání mě.

Dnes jedu do svého rodiště a těším se, jak dojdu babičce rozsvítit svíčku na hrob a tiše zavzpomínat, i když já říkám, že nejvíce na ní stejně myslím v každodenních okamžicích a ne na hřbitově.

S přátelským pozdravem a s přáním krásného dne

Kopretina 3

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

________________________

Ať si někdo třeba i myslí, že si vymýšlíte, já Vám věřím. Ta energie musí opravdu někde být. Já už se moc těším, až budu mít jednou vnučku, protože věřím, že to třeba bude moje babička a já ji budu moci oplatit všechnu tu lásku a starostlivost. A taky se mi mnozí při této myšlence smějí. No a co ))
Přeji Vám krásné dušičky a „pozdravujte“ tu vaši babičku
Saša

Téma dnešního dne: Dušičky a duchové

  • Uctíváte Památku zesnulých?
  • Vzpomínáte s úsměvem nebo s uplakanýma očima?
  • Pokoušela jste se někdy dostat své blízké zemřelé „zpátky k nám“?
  • Máte zkušenosti s duchařinou?
  • Zúčastnily jste se někdy nějaké spiritistické seance?
  • Věříte, že je „něco“ nad námi?
  • Věříte, že nás naši zemřelí „vidí“ a svým způsobem i ochraňují?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Toto téma je mi velmi blízké, a tak se opravdu moc těším na vaše příspěvky.

  • Všem pisatelkám, které se zúčastní dnešního tématu, bude přiděleno 500 bodů do věrnostní soutěže.
  • A jeden nejzajímavější příspěvek bude ještě zvlášť odměněn pěkným dárkem: dvěma knihami z nakladatelství Knižního klubu

knihy

Reklama