Jak to chodí, když se kolem jednoho stolu sejdou holky a drbou? A nejhorší je, když drbou o bývalém milenci a netuší, že prošel ložnicemi všech zúčastněných. Jak tahle zajímavá situace, dopadla, se dočtete v příspěvku od čtenářky Evy

Mám trapasů spoustu, vzpomněla jsem si na jeden z nich. Jednou jsme seděly v hospodě s holkama a jedna z nás povídala té druhé nějaké drby. Řeč byla o jednom jejím bývalém milenci. Bylo to nějak propletené, jedna věděla něco a ta druhá zase něco jiného.

Navíc ta jedna další kamarádka s ním spala taky, o čemž se obecně moc nevědělo. Prostě klasická drbárna. Jak ta jedna, říkejme jí třeba Soňa vyprávěla druhé, Marušce, zabředla do informací,  díky kterým se další kamarádka Irena začala ošívat. Jenže Soňa nic, netušíc mluvila a mluvila, Maruška začala brunátnět a házet vražedné pohledy na Irenu.

Aby to neskončilo katastrofou, začala jsem do Soni pod stolem kopat, aby jí to konečně došlo. Jenže Soňa se na mne obrátila se slovy „Proč do mě furt kopeš, víš, že to bolí???“. Takže to prasklo všechno, i to, že to vědí všichni, jen ne Maruška.

Ten závěr situace byl trapný se vším všudy.

Eva

No, to je mi pěkný propletenec. Koukám, že ten chlapec byl docela slušný proutník. Ale zřejmě dost žádaný. Docela by mě zajímalo, jak dopadl.

Už jste se někdy dostaly do podobné situace, milé ženy-in? Dozvěděly jste se to, co jste vědět nechtěly? jaká byla vaše reakce?

Reklama