Styl

Konzervativní Elioza si dnes přece jen ulítla

Svým založením jsem víceméně puritánka s neprudérním pohledem na svět, na módu zrovna tak. Stejně jako mě nedostává politické dění, stejně tak i módní výstřelky mě nechávají naprosto chladnou. Nosím víceméně pohodlné a většinou kvalitní věci.

Takže úlety v podobě nějakého extravagantního účesu, barvy vlasů či kombinace oblečení se v mém případě nekonají. Ani konat nemohou. Už dříve jsem psala, že mi můj vkus nedává jinou možnost, než zkombinovat maximálně dvě barvy najednou. A to je někdy dost tvrdý oříšek nejen pro mého miláčka, který na sebe navlíkne s klidem i pět barev najednou.

Ale dnes ráno jsem jeden úlet přece jen ze šatníku vytáhla. Mrazivé ráno mě přimělo obléknout teplý rolák. A né tak ledajaký.... křiklavě oranžový s černým promelírováním. Ale neonově oranžová barvička upoutá na první pohled. Kdybych se postavila místo výstražného trojúhelníku na silnici, věřím, že by mne nikdo nepřehlédnul.

Stejnou barvu mívají bezpečnostní vestičky či vestičky pracovníků technických služeb:) takže s trochou fantazie vypadám jako blátem zacákaná vesta popeláře! 

Než jsme vyšli s dcerkou do školky, dostala jsem od ní nálepku POMERANČ. Nevím, jestli její asociaci nezpůsobila spíš moje kulatá postava než barva roláku. Hledat na to odpověď nepotřebuji. Jedno je jisté, veřejně se tento modýlek nosit nedá. A pokud bych tak učinila, věřím, že se stanu středem pozornosti.

Někdy být středem pozornosti ale vážně nemusím... dnešek je jedním z nich... váš "pomeranč" Elioza

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Ještě půl hodinky nám můžete své módní úlety posílat na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

   
02.02.2011 - Příběhy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] SNÍŽEK [*]

  mám oranžový rolák ale ne křiklavý,spíš mrkvová barva a ráda ho nosím,kdysi jsem měla oranžové kalhoty,takové plachťáky,asi v 16 letech,to se nosilo Sml16

  superkarma: 0 02.02.2011, 16:48:29
 2. [4] elioza [*]

  rak177 — #2 Sml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 02.02.2011, 16:19:41
 3. [3] elioza [*]

  BastMetztli — #1 Sml67no já taky ne, já ho kdysi koupila už hotovýSml22...Sml30

  superkarma: 0 02.02.2011, 16:19:00
 4. [2] rak177 [*]

  Kvalitní věc.Sml16

  1. na komentář reaguje elioza — #4
  superkarma: 0 02.02.2011, 15:43:00
 5. avatar
  [1] BastMetztli [*]

  Ten rolák bych chtěla...Sml16 Klidně bych si ho i upletla, ale takovou oranžovou přízi či vlnu, jak píšete, jsem ještě nikde neviděla.

  1. na komentář reaguje elioza — #3
  superkarma: 0 02.02.2011, 15:39:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme