Nosíte kontaktní čočky? Jistě to znáte – musíte si je nasadit a po celém dni nošení si je zase vyndat… nezbytnámanipulace, spojená s čočkami, vodní roztok a uchování čoček. Víte ale, že si můžete pořídit kontaktní čočky, které nebudete muset z oka vyndavat a budete je moci nosit nepřetržitě celý měsíc? To znamená, že v nich budete i spát?  

čočky

Možná se vám to bude zdát divné, ale v kontaktních čočkách spí více lidí, než si myslíte. Podle očních specialistů spí s nasazenými kontaktními čočkami 16 % jejich uživatelů. Ve skutečnosti s nasazenými kontaktními čočkami spí anebo si v nich zdřímne 46 % uživatelů.

Pokrok jde kupředu ve všech směrech. Koho by před dvaceti lety, kdy po nich coby pubertální obrýlená slečna marně toužil, napadlo, že jednou nebude nutné čočky na noc vyjmout z oka!  

Jaké čočky si pro nepřetržité nošení vybrat?

čočkyChceme vám doporučit Silikon-hydrogelové kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA , které umožňují nepřetržité nošení až 30 dní a 30 nocí. Jsou vyrobeny z materiálu, který propouští vysoké množství kyslíku a obsahuje zvlhčující složky pro dlouhotrvající pohodlí při nošení.  To v praxi znamená, že i na konci dne stráveného u počítače v klimatizované kanceláři, po tréninku ve fitness a večerní party v baru budou Vaše oči působit svěžím dojmem bez zarudnutí. Pokud si je budete chtít pořídit - výběr vhodných kontaktních čoček konzultujte vždy s očním lékařem nebo optikem. Více na www.airoptix.cz

Jaké jsou hlavní výhody kontaktních čoček AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA?

oči

Pouze materiály kontaktních čoček značky AIR OPTIX® jsou vyrobeny unikátní technologií TriComfort® pro zdravý a přirozený pocit pohodlí po celý den, každý den, po celou dobu nošení. Poskytují nejvyšší propustnost pro kyslík ze všech dostupných měkkých kontaktních čoček. AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA kontaktní čočky jsou zabarvené pro snadnou manipulaci a nasazení.

Zvlhčující složky:

obsahují zvlhčující složku Aqua pro pohodlí ihned po nasazení, pomáhají minimalizovat stupeň dehydratace čočky pro pohodlí po celý den i noc

Plazmou zušlechtěný povrch:

Zajišťuje odolnost proti usazeninám lépe než jiné silikon-hydrogelové čočky,5 což přispívá k čistotě čoček a pohodlí při nošení

Prodyšný materiál:

Vysoká propustnost pro kyslík umožňuje průchod většího množství kyslíku čočkou než v případě tradičních hydrogelových čoček – pro bílé a zdravě vyhlížející oči.

Kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA:

• Schváleno dle normy CE pro nepřetržité nošení po dobu až 30 dní a nocí

• Kontaktní čočky doporučované očními specialisty jako číslo 1 pro uživatele, kteří spí s kontaktními čočkami

• Kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA poskytují nejvyšší propustnost pro kyslík ze všech dostupných měkkých kontaktních čoček

Dopřejte si více komfortu při nošení kontaktních čoček a vyzkoušejte, po poradě s vaším očním lékařem kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT & DAY® AQUA.

Více informací najdete na www.airoptix.cz

Reklama