Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem dispečerka. Přečtete si v něm, jak se jí podařilo najít džíny podle jejích představ.

 

moje džínyKonečně super džíny! Nemám a ani jsem nikdy neměla postavu modelky, ale i tak jsem si vždycky chtěla pořídit džíny, které mi dokonale padnou. Nemohla jsem však na takový poklad narazit. Je ale pravda, že jsem se spíše rozkoukávala po těch levnějších obchodech a po džínách neznačkových. Nebyla jsem totiž nikdy v situaci, že bych mohla polovinu výplaty utratit za hadříky.

Však to znáte. Někdy jsem na nějaké obstojné i narazila, koupila si je, ale doma se pak nějak divně roztáhly, změnily barvu, tvar a chodit se v nich nedalo. Tak tam zbytečně ležely dole ve skříni. Prostě vyhozené peníze.

Postěžovala jsem si jednou kolegyni (měla podobnou postavu jako já a přišla v úžasných džínách, které jí opravdu skvěle padly) a ta mi poradila, ať přestanu na sobě konečně škudlit a zajdu do pořádného značkového obchodu. Dala jsem na její radu, prolítla pár značkových obchodů a opravdu ty dražší džíny seděly mnohem líp. Objevila jsem nakonec jednu značku, velikost a střih džínových kalhot, které jako by šili přímo na mě.

Od té doby si každé dva roky kupuji od té značky jeden kousek (už 6 let stejnou velikost, typ i matroš) a jsem naprosto spokojená. Při jejich koupi moje peněženka vždycky sice pořádně zapláče, ale stojí mi to za to. Z velké dálky v nich totiž vypadám skoro jako,,Claudia Schiffer“, jsou strašně pohodlné, vypadají pořád výborně a vůbec se v ním cítím naprosto skvěle. A to už za ty prachy stojí!

Zdraví dispečerka

Souhlasím s vámi. I když i mezi značkami jsou velké cenové rozdíly.

Co si o tom myslíte vy, milé ženy-in? Jsou značkové džíny vždycky lepší? Vydrží déle? Kolik jste ochotná za džíny zaplatit? Kolik stály vaše nejdražší? Kupujete pouze značkové džíny, nebo jste si našla své favoritky mezi neznačkovými?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama