píše s úlevou naše čtenářka s nickem Maryene. Ráda se koupe nahá a pak chodí jen v lehkých šatech na ostro. To vše ale v soukromí své zahrady, kam nikdo nevidí. Přidává i pár příhod, na které si v souvislosti s dnešním tématem vzpomněla

Milé ženy in, jsem vděčná za dnešní téma. Nebudu si tedy už připadat tak divná, že v létě doma chodím naostro. Na naší zahradě ukryté před zraky okolí se ráda koupu i bez plavek a potom na sebe hodím jen lehké bavlněné šaty. Taky na dovolené cestou z pláže není příjemné na sebe oblékat prádlo nebo plavky. A vzpomínám si dokonce na tři příhody spojené s chozením naostro, jen jedna se však týká mě a ty další dvě mužů. Manžela a syna.

Před pár lety jsem doprovázela manžela na zahraniční pracovní cestě. Přes den jsme brouzdali kolem oceánu a vůbec mě nenapadlo, že podzimní sluníčko může být až tak zrádné. Pořádně jsem se spálila. Večer jsem však měla doprovázet manžela na pracovní večeři, která předepisovala společenské šaty. V těch se ještě dalo vydržet, ale prádlo jsem na sobě nesnesla. Vyřešila jsem to tak, že jsem si ho prostě nevzala. A v lehkých šatech to vypadalo lépe než s prádlem a přestože jsem se zpočátku cítila nesvá, svůj odvážný počin jsem párkrát ještě zopakovala i v budoucnu.

Další příhoda se týká mého syna, kterému se cestou na světovou konferenci do San Diega ztratil kufr. Po dvacetihodinové cestě se večer ještě zašel vykoupat do moře v trenýrkách, které mu ovšem do rána neuschnuly a tak musel celý pracovní den mezi manažery z celého světa strávit naostro.

A c o provedl můj milovaný manžel?

Dovolenou na Mallorce jsme trávili v letovisku Arenal. Kdo to místo zná, zná i jeho mnohakilometrové nekonečné pláže. Rozhodli jsme se jen tak v plavkách po pláži dojít až kam to půjde. Nic jsme si s sebou nenesli, já jenom svůj velký šátek. Občas jsme si zaplavali a šli dále. Manžel si po čase začal stěžovat, že asi jemný písek mu odral kůži v tříslech, tak jsme se domluvili, že si raději sundá plavky. Nikde už nebyli v dohledu žádní lidé, tak mu to nevadilo. Ale odřená kůže v kombinaci se slanou vodou udělala své. Začalo ho to hodně bolet, museli jsme se vrátit.

Byl na něj legrační pohled, kráčel nahý s nohama daleko od sebe. Ale blížili jsme se k plážím, kde byli lidé, musel se zahalit. Použil můj šátek. A takhle naostro, jen zabalený v šátku dokráčel dokonce až do hotelu.

Dnes jsem sama doma vypadá to, že bude hezký den. Hodila jsem na sebe jen své bavlněné dlouhé šaty. Je to osvobozující pocit. Kdo jste to nezkusili, zkuste alespoň jednou jít naostro.

Hezký den přeje Maryene

Milá Maryene, muž v sukni může být sexy, třeba si někdo myslel, že je to nová móda a pak ho napodobil

Text nebyl redačně upraven

Reklama