Kobold VR100 boří mýty, mění pohled na robotické vysavače a přichází jako první, který skutečně vysává s razancí srovnatelnou s velkými vysavači!

Na českém trhu je v současné době v prodeji několik desítek robotických vysavačů různých značek. Jak prokázal nedávno test nezávislého českého časopisu dTest, všechny jsou však určeny k rychlému úklidu, nikoli k úklidu dokonalému nebo k úklidu po nějaké menší či větší domácí nehodě. Nemají totiž dostatečný sací výkon. Společnost Vorwerk CS, zastupující na českém trhu produkty značky Kobold, přináší zákazníkům nový robotický vysavač Kobold VR100.

KoboldTento revoluční výrobek byl díky svému poměru cena/výkon několikrát oceněn v produktových testech německých magazínů a společnost Vorwerk věří, že si jej oblíbí i čeští zákazníci.

Na první pohled se Kobold VR100 liší od konkurenčních výrobků svým designem. Všechny konkurenční robotické vysavače měly do této doby kulatý tvar, Kobold VR100 má tvar písmene D. Právě tento tvar má svoje funkční opodstatnění, ale navíc získal i čestné uznání v soutěži Red Dot Design 2012.

Spotřebitelské testy německých časopisů CHIP a Netzwelt, srovnávající produkty světových značek, oceňují na novém modelu VR100 především kvalitní designové zpracování, vysokou účinnost vysávání a inteligentní 360° laserovou navigaci, jejíž senzory 1800krát za sekundu detekují a dokonale mapují prostory objektu. Model VR100 přes svůj kompaktní vzhled poskytuje vysoký sací výkon a 60 minut plného nasazení na jedno nabití.

Pomocník, který nepřekáží

„Na otázku, jakým způsobem vysává VR100 v rozích, odpovídám, že jeho vysoký sací výkon je viditelný až 5 cm od něj, nepotřeboval by tudíž žádný přídavný kartáč na vymetání rohů. Vorwerk díky nejnovějším technologiím zároveň dosahuje takové úrovně kvality, že dokáže dlouhodobě ochránit investici svých zákazníků. Vydává pro tento vysavač pravidelně upgrade instalovaného softwaru, a tak svým zákazníkům, na rozdíl od konkurence, nabízí stále špičkový komfort a nejnovější možnosti při jeho používání,“ říká Ing. Vít Paulíček ze společnosti Vorwerk CS.

Kobold VR100

Kobold VR100 má rozměry 33 x 32 x 10 cm, váží 4 kg bez základny a je vyroben z vysoce kvalitních, recyklovatelných a tvarovatelných materiálů. 

Kobold VR100

Ve vybavení nechybí široký rotační kartáč, umístěný na spodu v přední části vysavače, s 24 otáčkami za sekundu, postranní kartáč, inteligentní 360° laserová navigace s 2 bočními a 2 přídavnými senzory a intuitivní uživatelské rozhraní v českém jazyce, pro snadné programování robotického vysavače VR100. Více informací o produktu naleznete na internetových stránkách www.chytry-robot.cz.

Kobold VR100

Robotický vysavač VR100 lze zakoupit v e-shopu na www.chytry-robot.cz za cenu 15 950 Kč.

Technické údaje:

  • Bezúdržbový DC-motor
  • Napětí: 100-240 Volt, 50/60 Hz.
  • Jmenovitý proud: 1,5 vstup, 2,5 výstup
  • Spotřeba energie: ca. 0,06 kWh za nabíjecí cyklus
  • Hlučnost: ca. 69 dBA (na koberci)
  • Baterie: Li-Ion 14,4 V, ca. 64 Wh
  • Kontejner s využitelným objemem 400 ml
Reklama