Vaření

Konečně poctivé vaření

maslo

Při svých potulkách po internetu jsem narazila na zajímavé stránky. Jmenují se www.namasle.cz a po letech propagace jalových margarínů a light potravin se vracejí k poctivému a zdravému vaření bez chemických náhražek.

namasleNa webu www.namasle.cz najdete dostatek receptů, obsahující pouze klasické a chemicky neupravené potraviny. Vaří se z pravého másla, mléka a smetany. Nepředstavujte si však žádnou Dobromilu Rettigovou, z jejíž stravy by vás nejspíš zahubil cholesterol spolu s obezitou. Samozřejmě, že i zde převládá zdravé vaření, které se netopí v tucích, cukrech ani soli.

Recepty jsou navíc mnohokrát ověřené. Víte proč? Protože je vkládají sami zaregistrovaní uživatelé portálu. Jsou to domácí vychytávky a oblíbené dobrůtky kuchařů a kuchtiček z celé republiky.

Proč si otevřít portál www.namasle.cz?

Najdete zde úžasné recepty na cokoliv

 • madetaZhodnotíte kuchařské umění ostatních
 • Můžete sem vložit svůj vlastní osvědčený recept
 • Sdílet zde můžete stejné zájmy a témata ve skupinách.
 • Máte možnost si založit vlastní deník.

Stránky provozuje česká mlékárna MADETA, která má více než stoletou tradici. To znamená, že její výrobky neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory, emulgátory, nebo jiné přidané chemikálie. Jejich web má za cíl sdružovat lidi, kteří mají rádi kvalitní potraviny.

Nevíte, co dnes uvařit k večeři? Jaké pohoštění vymyslet na rodinnou oslavu? Co předložit v neděli na oběd své tchýni? Neváhejte a inspirujte se ověřenými recepty poctivé kuchyně.

   
31.05.2010 - Sezona - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [1] hubajda [*]

  Sml16Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 15.11.2012, 00:52:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme