Většinou na zimu nadáváme, ale zvedněte ruku vy, co ji milujete na horách.
Jááá!!!
První sníh je vůbec nejlepší a už se nemůžu dočkat, až s holkama vyrazíme. Zvláště teď, co jsme si koupily nové bundy. Pěkně barevné, abychom se na sjezdovce dobře hledaly.

Vidět a být viděn je totiž důležité heslo nejen na silnici, ale také na lyžařském svahu nebo v běžecké stopě.

Však to znáte, na horách může azurové nebe a křišťálový sníh vystřídat mlha a hustá chumelenice dřív, než se nadějete. Ale i když pomineme proměnlivé povětrnostní podmínky a bezpečnostní hledisko, musíte uznat, že výrazné barvičky vypadají na bílém podkladě zasněžených kopců prostě skvěle.Lyžařská móda nám v tom jde naštěstí na ruku. Žádná nudná šeď a splynutí s davem, ale zářivé a jasné barvy tomuto sportovnímu oblečení vévodí. Oproti minulým sezonám se dají vystopovat i další změny. Už nebudeme za neforemné sněhuláky, ale i lyžařské bundy a kalhoty se především díky moderním materiálům zeštíhlují a jsou více sexy. A neříkejte, že vám na tom nezáleží.

Výjimkou jsou drsanky snowboarďačky, které v jejich dlouhých volných bundách a kalhotách s rozkrokem proklatě nízko jen těžko rozeznáte od mužských protějšků. A jak jste si jistě všimli, prknaři mají zvláštní rituál, spočívající ve věčném posedávání a klábosení kdekoliv a kdykoliv na svahu, a to by v bundičkách do pasu prostě nešlo.

A kdybyste si náhodou nevěděli rady, v čem letos vyrazit na sníh, zde máte inspiraci.
Rossignol ví, jak na to.

V čem lyžujete vy, milé ženy-in?
Máte raději barvičky, nebo chcete být nenápadné?
Chystáte se koupit si nějaký nový model?

Reklama