Citlivá pokožka je podle průzkumů třetím nejčastějším alergickým jevem. Řada vnějších vlivů jako příliš tvrdá voda, teplotní změny nebo kontakt s některými textilními materiály způsobují, že pokožka svědí, štípe, je napnutá. Typickým projevem je například zčervenání až zrudnutí pokožky, ale výjimkou není ani pálení a drobné vyrážky. Pokud trpíte některou z těchto alergických reakcí, měli byste svou pokožku lépe chránit, nezatěžovat ji a používat kosmetiku s hypoalergenním složením. Právě takovou ochranu představuje Garnier Intenzivní péče o citlivou pleť.

 

VAŠE PŘÍBĚHY

 

Hanka

novinářka, 29 let

„Po dlouhém a náročném dni je pro mě procházka přírodou příjemným odpo­činkem. Moje pokožka je však na vnější vlivy citlivá a často podrážděná. Dlou­ho jsem hledala takovou tělovou kosmetiku, která by ji přirozeně chránila. Dnes už vím, že při pravidelném používání tělového mléka Garnier pro citli­vou pleť je moje pleť zklidněná a chráněná proti podráždění.“

 

Garnier Zklidňující tělové mléko na citlivou pleť představuje okamžitou úlevu a dlouhotrvající zklidnění.

Hypoalergenní složení tělového mléka se zklidňujícím mandlovým olejem a vyživujícím bambuckým máslem má trojí účinek: dlouho­době zklidňuje, intenzivně vyživuje a posiluje obranyschopnost pokožky.

Výsledkem je zklidněná pokožka, hydratovaná po 24 hodin a lépe chráněná proti vnějším vlivům.

Doporučená cena 105 Kč.

  

Kamila

v domácnosti, 35 let

„Péče o rodinu je pro mě na prvním místě. Při výběru kosmetiky upřed­nostňuji přírodní produk­ty, které vyhovují i citlivé a suché pleti mé dcery. Jsem ráda, že jsem našla účinné řešení v podobě Zklidňujícího ochranného balzámu Garnier. Nejen pro mě, ale i pro mou dceru představuje péči, které věřím.“

 

Garnier Zklidňující ochranný balzám je speciálně určen na citlivou a reaktivní pleť, která je suchá a má sklony k červenání. Jeho výhodou je hypoalergenní složení bez parfemace. Ochranný balzám obsahuje alantoin pro zklidnění podráždění a palmový olej, který pleť vyživuje a zjemňuje. Krémové nemast­né složení se okamžitě vstřebává a posiluje pokožku.

Výsledkem je vyživená a posílená pleť, která znovu nalezne svůj komfort a pružnost.

Doporučená cena 135 Kč.

 

Více informací o Garnier citlivá pokožka naleznete ZDE .

Zapojte se do soutěže, ve které má možnost 50 z vás vyhrát Garnier Zklidňující tělové mléko 250ml + ochranný balzám 200ml v hodnotě 240Kč!  Stačí se účastnit soutěže na Žena-in  ZDE.

Reklama