Novinky

Konečně je to tady – Designblok!

Každý rok, již šestnáct let probíhá akce pod názvem Designblok, tentokrát s podtitulem Prague Design and Fashion Week. Od 7. Řijna, tudíž od dnešního dne, můžete celý týden nasávat inspiraci pro svůj domov, šatník, prostě pro každou součást života.

Každý rok popularita Designbloku vzrůstá, a to nejen v naší zemi, protože se jedná o prezentaci evropského formátu. Letošním tématem Designbloku je Dětství, což je fantastický námět, protože zde se meze nikdy nekladou. Pokud chcete navštívit tuto skvělou akci, a to byste rozhodně měla, podívejte se na stránky www.designblok.cz, kde se dozvíte mnohem více.

sd

   
07.10.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [3] martenka [*]

  Podle mě je to super akce pro inspiraci hlavně a možná i pro tu Vánoční ;). Krom toho se chystám určitě do Superstudia Evropa na Gorenje a IKEA a na vlastní oči chci vidět i novou Fabii, ta bude v nějakém Vision studiu. Na fotkách vypadá prima

  superkarma: 0 09.10.2014, 12:59:47
 2. [2] marcisko [*]

  ten web mi přijde trochu chaotický

  superkarma: 0 07.10.2014, 23:01:51
 3. avatar
  [1] gerda [*]

  Už jsem si všechno podrobně včera prohlédla na Blesku a uchvátila mě stojací lampa na čtení. Oblečení nemá cenu hodnotit, všechno jsou nenositelné výstřelky, posuzovala jsem je podle toho, kolik musely dát práce a to teda jo! Z tohoto hlediska jsou úžasné.

  superkarma: 0 07.10.2014, 15:55:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme