Konec hledání! Nejnižší ceny hotelů jsou tady! Zapomeňte na předražené hotely – na českém internetu se usídlil mezinárodní vyhledávač cen hotelů HotelsCombined.cz. Ten za Vás najde zdarma tu nejnižší cenu vašeho vybraného hotelu. A to s garancí!

titul

Odpočiňte si a utraťte co nejméně peněz! Nakupujte dovolenou chytře se srovnávači cen hotelů.
FOTO: HotelsCombined.cz

V dnešní době vůbec neplatí, že stejné služby stojí stejně peněz. Kolikrát se vám stalo, že úplně stejnou kabelku jako vy si vaše kolegyně v práci koupila za poloviční cenu! Těmto situacím lze dnes předcházet díky internetovým srovnávačům cen zboží. Dokonce je možné si takhle vybrat i nejnižší cenu hotelového pokoje. Právě tohle jsou částky, které se mohou velmi výrazně lišit u různých prodejců, aniž by byla jakkoli ohrožena kvalita nabízeného ubytování.

Nejlevnější hotely na internetu? Víme, kde hledat!

Máte zálusk na podzimní dovolenou? Dejte si pozor a nenaleťte cestovkám, které s cenou logicky nemůžou jít tak nízko, jako sami majitelé hotelů. Přemýšlejte a vyberte si dovolenou, jejíž cenu si určíte vy sami - ušetříte velké peníze. Nejen, že nebudete platit zbytečné provize cestovce, navíc si díky novým srovnávačům hotelů najdete zvolený hotel za nejnižší ceny na trhu. Umožní vám to nový mezinárodní srovnávač hotelů a jejich cen HotelsCombined.cz – dnes i v češtině.

foto2

Luxusní hotely za nejnižší ceny. To najdete na hotelovém srovnávači HotelsCombined.cz!
FOTO: HotelsCombined.cz

Mobilní aplikace na hledání nejlepších hotelů

Nechce se vám večer po práci znovu zapínat počítač? Díky téhle chytré mobilní aplikaci můžete najít ty nejnižší ceny hotelů v kterémkoli místě světa a přímo ve svém telefonu nebo tabletu. Aplikace vám umožní sledovat nejen ceny, ale i umístění hotelů podle významných památek nebo jejich hodnocení uživateli.

Srovnávačů hotelů je vícero, nově je na českém internetu i ten zatím nejkomplexnější a navíc celý v češtině a zdarma. Jde o portál australské společnosti HotelsCombined, který slaví obrovský úspěch po celém světě. Najdete na něm totiž 2 milióny hotelových nabídek ve více než 120 000 destinacích. Díky tomu, že jde o projekt, do kterého je zapojená řada států, je tenhle srovnávač k dispozici ve 39 jazycích a podporuje 120 měn.

foto3

Najít tohle bydlení za nejnižší cenu na trhu trvalo přibližně 2 minuty. Zkusíte to také?
FOTO: HotelsCombined.cz

Jak vybírat hotel? Na srovnávači je to hračka!

Pokud máte nějaké zkušenosti se srovnávači cen zboží anebo třeba se slevovými portály, bude pro vás i ovládání srovnávače hotelů HotelsCombined hračka. Namísto fyzických věcí se tu jen porovnávají nabídky hotelových pokojů z celého světa.

  • Do srovnávače zadejte město, kam chcete jet, nebo přímo vybraný hotel.
  • HotelsCombined.cz za Vás zdarma a okamžitě vyhledá dostupné hotely ve vybrané lokalitě a porovná jejich ceny.
  • Vy si pak můžete vybírat nejen na základě ceny, ale i mnoha dalších parametrů jako je hodnocení návštěvníků, kvalita služeb atd.
  • Jakmile si vyberete hotel a příslušný typ pokoje, přesměruje Vás vyhledávač na stránku, kde si hotel můžete přímo zarezervovat

Obrovská databáze srovnává výsledky ze všech cestovatelských stránek, takže jedním kliknutím ušetříte hodně času a peněz. Právě zmíněný HotelsCombined.cz je s českým rozhraním, takže ve výsledcích hledání máte vždy cenu v českých korunách a včetně všech poplatků. Tenhle portál vám navíc garantuje, že právě u nich najdete nejnižší cenu vybraného hotelového pokoje na internetu. Ušetřit tak prý můžete až 80 %.

Oblíbený vyhledávač a srovnávač hotelů můžete sledovat i na Facebooku!

Autor: Viola Kratochvílová a HotelsCombined.cz

Reklama