Milé ženy-in. Abych se přiznala, včera jsem se trochu bála, že mi nebudete psát. Barevná typologie je pro většinu z vás neznámým pojmem. A pokud jste se s ním někdy setkaly, stejně jste se spíš řídily vlastním citem, což chápu. Určit správně typ není snadné a ni pro odbornice, které se typologií zabývají, natož pro laiky.

Chce to opravdový cit pro barvy a více shodných znaků, aby bylo zařazení přesné. Ale i tak. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, každé pravidlo má své výjimky. Jako že člověk není fotka, ani loutka, ale jedinečná bytost a originál.

Což jste koneckonců potvrdily i ve svých příspěvcích. A to je moc dobře. Děkuji vám všem, že jste mi pomohly proplout dnešním tématem, a teď už je řada na mně. Už asi netrpělivě čekáte, která z vás se může těšit na poutavou knihu od návrhářky Blanky Matragi jedu dál.

Mnohé z vás zřejmě zklamu, i když velice nerada, ale rozhodla jsem se pro příspěvek od čtenářky s nickem. monkee

cena

Blahopřeji a věřím, že nebude lakomá a po přečtení ji půjčí dál.

Mějte se všechny moc krásně, užijete si úžasný „baboletní“ víkend. Ale už teď můžete popřemýšlet, co byste mi napsaly na úterní téma: „Co vám vadí ve vašem okolí?“. Můžete to pojmout jak filozoficky, tak fotograficky.

Dárek bude opět lákavý, to vám slibuji.

V pondělí se můžete těšit na Sašu, s níž se vrátíte do školních lavic a zavzpomínáte na svůj neoblíbenější předmět!

Reklama