.

Koncert Divokýho Billa doma v Úvalech viděl rekordní počet fanoušků, předaly se Zlaté desky

Novinky

Koncert Divokýho Billa doma v Úvalech viděl rekordní počet fanoušků, předaly se Zlaté desky

Bonusový úvalský koncert Divokýho Billa na domácí půdě překvapil rekordní návštěvností. Kapelu na podiu podpořilo ještě více hostů, než bylo plánováno, a došlo i na předání Zlatých desek za prodej novinkového alba „15“.

Na úvalském sportovišti se sešlo v sobotu 21. září přes 4000 fanoušků, aby si užili poslední koncert Divokýho Billa v tomto roce. Odměnou byl opravdu pestrý program čítající několik hostujících předkapel (např. Liwid), večerem provedl bavič Miloš Knor, známý například z pořadu Na stojáka a přímo s Billama si přišli zahrát kamarádi z kapel Wohnout, Rybičky 48, Lety mimo, Medvěd 009, Imodium, Zakázané ovoce či Holokrci a společně odehráli téměř tříhodinovou show.

db

db

Pauza v polovině koncertu patřila oslavám úspěchu novinkového alba s názvem „15“. Za jeho prodej získal producent alba Pavel Karlík a každý člen kapely od vydavatelství Supraphon Zlatou desku. „Máme radost, že jsme naší šestou deskou fanoušky nezklamali, je to pro nás motivace do dalšího skládání a koncertů,“ uvedla kapela po koncertě.

db

Momentálně skupina připravuje nový videoklip ke skladbě „Dolsin“, která bude druhým singlem z aktuálního alba, a přemýšlí nad bohatou koncertní sezónou, plánovanou na rok 2014.

db

db

Foto: Martin Šoltys a Robert Brajer

   
24.09.2013 - Redakční novinky - autor: Tisková zpráva

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme