a toto číslo má naše čtenářka s nickem Milea. Co všechno kromě výše zmíněných vlastností v sobě skrývá, to už se dočtete v jejím příspěvku. Možná máte také trojku. O to více vás budou tyto informace zajímat

Přeji všem hezký úsměvavý den! Čísla mají určitě nějaký smysl v našem životě. Numerologie je zajímavý obor, o kterém člověk najde v dnešní době hodně infomací hlavně na netu.

Osobně se tomu nevěnuji, ale našla jsem své životní číslo a to je 3 - Komunikace a tvořivost.

„Trojka přináší velkou touhu po sebevyjádření a potřebu velké komunikace s druhými lidmi. Je třeba, aby našla víru v sebe sama, nepropadala pochybám o vlastní osobě a naučila se vyjadřovat své pocity. Trojky jsou nadané, bystré, mají schopnost ovlivňovat své okolí a inspirovat jej, schopnost prosadit se. Občas jim vyhovuje pracovat pod vlivem stresu, kdy je zvýšena jejich mentální energie. Rádi spolupracují s druhými lidmi, kdy jsou sobě inspirací a zdrojem nových podnětů a informací. Vtip a šarm je jim vlastní, neradi se nudí a zahálejí. Milují tanec a rytmus.
Trojka má sklony ke kritice schopností druhých lidí, naučit by se měla větší diplomacii. Je třeba posílit svoji sebedůvěru a naučit se vyjadřovat své pocity s upřímností a bez sarkasmu a jízlivosti. Zároveň by se měla naučit mírnit svoji mysl, jinak bude velmi roztěkaná a dostavit se mohou deprese.
Uplatnit se mohou tam, kde je třeba komunikace s druhými lidmi, kontakt a spolupráce, kreativní vyjádření, činnost spojená s cestováním a získáváním nových informací.“

(Zdroj: http://www.numesrea.cz/numerologie/zivotni-cesty/zivotni-cislo-3/ )

Pro mě důležitým a významným dnem a vlastně i oblíbeným číslem je 21. Protože jsem se tento den narodila. Ve svých 21 letech jsem „vypadala“ asi nejlíp za svůj dosavadní život a když slavím narozeniny, už všichni známí  a děti vědí, že mám zase a opět svých sladkých jednadvacet:) Nedávno se ptala paní učitelka v mateřské škole dětí, jestli ví, kolik je rodičům let. No a ten můj mladší syn samozřejmě řekl s velkým přesvědčením 21let. Paní učitelka vykulila oči a řekla, že by mě musela mít jako malá. Takže přišlo vysvětlování, jak paní učitelce, tak i synkovi, že maminka nemá 21let, ale má o 13 let víc a je to její oblíbené číslo ve všech směrech a syn měl najednou o něco více let starší maminku. Už mi neříká, že mám 21...jsem sice trochu z toho smutná, že už ho nejde opít rohlíkem, život jde však dál, nemůžeme stát na jednom místě se svým věkem.

Teď z jiného soudku. Když švagrová čekala první dítě, tak měla strach, že příjde zrovna na 11. září. Ale nakonec přišlo o den později tedy 12.září. V listopadu máme vždy velkou slavnost, protože najednou slavíme čtvery narozeniny. Synovec je 20.11., já 21.11., syn a děda 22.11.

Líbí se mi také jedničky a dvojky u mého data narození a obou synů. Jak jsem psala výše, tak jsem 21.11. (svátek mám 22.3.), starší syn 11.2 .(svátek 2.10.) s mladší syn 22.11. (svátek 24.12.). Jen tatínek to má trochu jinak, ale taky zajímavé, narozen je 3.6. a svátek má 30.12.

Pamatuji si data narození i od ostatních členů rodiny, i u některých blízkých kamarádek a jejich dětí. Jsou vždy mile překvapeny, když pošlu přání a že to vím:)

Zatím jsem nepochopila taková data jako dnešní, že musí mít v ten den někteří svatbu, je tolik jiných dnů v roce, ale nápor je vždy na ty jakoby „magické“, stejně to nakonec ani není pravda, den je třeba vůbec nevhodný na svatební den, ale lidi se berou pouze z důvodu, že to hezky vypadá na pozvánkách, no a hlavně z té lásky...Moji rodiče se brali třeba 3.7., švagrová 29.4., nakonec se o několik let později vzali i Kate a William v tento den. Já svatbu neměla a ani nijak nepřemýšlím, zda někdy proběhne, zvláštní datum bych nehledala, mohlo by to být někdy dvacatého prvního...

Den 12.12. nemohu posoudit, protože ještě ani pořádně nezačal, ale bude určitě pozitivněji nastavený než ten předchozí. Ráno jsme přijeli ke škole, otevřela jsem kufr od auta a batoh do školy nikde. Kluk si zapomněl školní batoh doma. Takže otočka nazpět domů a mezitím telefonní hovor s jeho třídní, že kluk příjde asi 10 minut po 8h. Odpoledne zase jak by se mě někdo chtěl zbavit, ne doslova, ale odnesly to naštěstí jen mé džíny. Mezi panelákama vždy procházím, když potřebuji pro syna do školy. A najednou hned přede mnou přiletělo odněkud z balkonu čerstvé vajíčko, pěkně se roztříštilo a část bílku přistála na obou mých stehnech, jít rychleji, tak mi skončí na hlavě bílek se žloutkem plus skořápky. Sleje se to všechno po vlasech, bundě, no představa děsná. Otočila jsem se na barák, kde jsou balkony, samozřejmě že nikdo nikde, byla jsem naštvaná, jak vypadám, a nahlas jsem řekla, DÍKY V*LE! Pokračovala jsem v chůzi dál a čistila si to papírovým kapesníkem...Takže se těším, jak se to dneska ještě vyvrbí.

Mějte se moc hezky, ať je datum jakýkoliv, může se stát cokoliv divného, zvláštního nebo hezkého či příjemného. Rozdávejte si úsměvy a bude vše lepší.

Milea:))

Milá Mileo, vajíčko je prý dobré na vlasy, takže kdyby dopadlo celé, mohla jste to obrátit v pozitivum. To byl vtip. Také by mě to naštvalo

Text nebyl redakčně upraven

Reklama