Bulvár

Komu by chtěla poděkovat čtenářka Nugyna?

To si musíte samy přečíst v jejím příspěvku, který je moc pěkný. Jediné, co vám prozradím, je to, že nezapomněla ani na své kamarádky ze Ženy-in, za což jí zase děkuji já

Dobrý den přeji všem, komu bych tak asi měla poděkovat? Začnu asi u Boha. Děkuji Ti Bože, že jsi mi dal tak krásný dar: „ZDRAVÉHO CHLAPCE“ a také Ti děkuji, že sis vybral zrovna mě, abych se mým rodičům narodila. Z tolika spermií jsem zrovna já byla nejrychlejší??To asi ne!

Spíš jsem měla štěstí, proto i Tobě Štěstí děkuji. Děkuji i Lásce, která to nemá v tomto světě lehké a přeji jí, aby v ní věřilo více lidí. A také děkuji velmi Zdraví. Děkuji, že jsme všichni doma v pořádku a jakž takž bez nemocí.

Panu Rozumu také moc děkuji. A velice si vážím, když mi kdykoliv pomůže. Děkuji i Lži, díky níž bych nenašla Pravdu. Nerada bych zapoměla na někoho, tak děkuji všem, kteří mě mají rádi a znají jaká doopravdy jsem. A i přesto na mě nezanevřeli. Děkuji Ladě, která mi chtěla ukrást mého přítele a díky níž jsme se v rodině ještě víc stmelili. A především děkuji, mami Tobě, za to jaká jsi. Doufám, že jednou budu aspoň trochu dobrá jako ty.

Děkuji redakci za krásný portál se kterým mají velkou práci a děkuji všem čtenářkám, které mě podporují, upozorňují na chyby a od kterých se mám dost co učit! Velice si toho vážim. A přeji všem krásné nejen svátky, ale především celý život plný  příjemnych překvapení.

Chci poděkovat i Vám pane prezidente. Myslel jste to velice dobře, ale bohužel se to nejspíš nepodařilo, jak jste mínil..nebojte...ono na ně také dojde!

Chtěla bych ještě někomu poděkovat,ale bohužel si tento dopis nejspíš nepřečte. Věřím, že exituje, ale nevím, kde hledat. Jsi to ty Spravedlnosti. Prosim, ukaž se, abych i  Tobě mohla příští rok poděkovat.

Pěkný den přeje Nugyna

Milá Nugyno, děkuji za váš milý příspěvek a jsem ráda, že jste si na náš magazín našla cestu. Věřím, že nadále setrváte a bude se vám u nás stále líbit. Přeju vám krásné Vánoce a šťastný nový rok, abyste příště mohla zase děkovat všem. I té Spravedlnosti.

 

   
23.12.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [3] jerenika [*]

  spravedlnost tu také je, sice přichází pomalu, ale přijde Sml67

  superkarma: 0 24.12.2011, 00:06:05
 2. avatar
  [2] tajnostii [*]

  Teda,tleskám je to překrásný příspěvek.Ten mě dostal.Sml79

  superkarma: 0 23.12.2011, 21:19:54
 3. avatar
  [1] Krupová [*]

  Opět si to krásně sepsala. Taky přeji krásné vánoce a hooooodně zdravíčka Sml59

  superkarma: 0 23.12.2011, 15:25:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme