Bulvár

Komplikovaná Panna


Narodila jsem se v měsíčním znamení Panny. O Panně se všeobecně říká, že je kritická, pořádkumilovná, náročná na sebe i na ostatní.
To první sedí. Neustále na sobě mám co zlepšovat, ať už se to týká práce nebo koníčků. Pořádkumilovnosti jsem příliš nepobrala, ale nedej bože, když by se mi například ohnul roh u knížky, kterou čtu. Zbláznila bych se, kdyby se mi na ni něco třeba vylilo... Náročná a cílevědomá jsem v práci, ale byla jsem i ve studiu  na vysoké škole. Snažila jsem se ze sebe dostat to nejlepší, a tak jsem se učila jako pravý perfekcionista - na jedničky. K čemu mi to dneska je, na to se mě raději ani neptejte... místo volných víkendů a večerů jsem seděla v knihách, nad svým cílem, který se mi zdál šíleně náročný a nedosažitelný. Ostatní spolužáci učení zvládali taky na jedničky, ale bez stresu. Kritičnost se projevuje i při výběru partnera... náročná jsem natolik, že jsem si doposud žádného nevybrala. Měla bych ubrat i u nároků na sebe. Místo, abych byla ráda za to, co mám, hledám to, co by se dalo zlepšit, a žiji v neustálém presu. Jsem neurotik? Možná  za to může moje měsíční znamení. Moje znamení mi ale dává pěkně zabrat. Ženy Panny jsou zvláštní, náročné, ale zároveň si myslím, že jsou osobnosti. Kamarádka, která je také "Panna", má neustále uklizený celý byt,  je puntíčkářka i v tom, co dělá pro ostatní. (Jsme obětavé).
A co Panny a ostatní znamení? Panny se nesnesou s Blíženci. O tom jsem se přesvědčila už několikrát :o). Muži Blíženci jsou totiž spíše nespolehliví, prchliví, nevědí, co od života chtějí... Panny oproti nim jsou spolehlivé a očekávají vzájemnou důvěru, porozumění, spolehlivost a jistotu. Přesto ale nesnesou muže, který jen sedí doma :o). Slyšela jsem, že perfektní jsou pro ně Raci, Býci a Štíři, ale co je na tom pravdy, nevím. Ze zkušenosti vím, že ideální je i spojení Panna s Pannou. 
Další rozčlenění znám čínské. Feng - Shui nás rozčleňuje do čtyř základních skupin podle jednotlivých přírodních živlů, kterými jsou Voda, Oheň, Kov, Země. Zde jsem Země, a tudíž jsou mé vlastnosti Panny ještě prohloubeny. Je pravda, že mám ráda barvy země a ráda pracuji na zahradě. (Něco na tom asi bude). I zde existují komplikované páry a ty, které se snesou.   
Myslím si však, že více než znamení nás ovlivňuje dědičnost a do značné míry i výchova a prostředí, v němž vyrůstáme, které mohou vlastnosti našeho znamení ještě více podpořit nebo naopak utlumit. 
     
S přáním hezkého dne,
Keltka
Milá Keltko,
je pravda, že mnohé vlastnosti a povahové rysy se dají výchovou částečně ovlivnit. Těžko si vyberete, v jakém znamení se vám narodí dítě, pokud to přímo neplánujete.
Ale co když je celá rodina v jednom znamení? To už je skoro "hororskop"
   
25.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] ALISKA [*]

  edith1975 :i naši jsou v panně a jak píšeš, je to náročné, ale dá se to - jinak já jsem panna a manžel se synkem býci / pravda je v tom, že když si něco zamanou, tak nepolevěj a jdou hlavou proti zdi! //// to už jim pak zbývá jen to funění a kouř z nosu !!! ////

  superkarma: 0 25.09.2006, 22:31:34
 2. avatar
  [7] edith1975 [*]

  V panně je můj otec, matka a manžel. Je to náročné, ale dá se to.

  superkarma: 0 25.09.2006, 19:10:00
 3. avatar
  [6] Maši [*]

  Maši: Jo a za manžela má Raka a 3 týdny každý měsíc spolu nemluví....

  superkarma: 0 25.09.2006, 14:29:59
 4. avatar
  [5] Maši [*]

  Moje sestra je Panna, je to bordelář první třídy, není ani náročná ani cílevědomá, spíš takový flegmoš s ohromným smyslem pro humor...Tak a ted babo rad....

  superkarma: 0 25.09.2006, 14:29:10
 5. [4] 1Jirina [*]

  Já znám dvě ženy-panny. Jedna má 26let a druhá 19. A musím říct, že povahově jsou každá úplně jiná. Rozhodně je to tím prostředím ve kterém vyrostly. Ta 19-tiletá je hodná a obětavá a ta 26-ti letá je zlá a zákeřná. Obě jsou ale šíleně tvrdohlavý a cílevědomý.

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:23:45
 6. [3] Matelka [*]

  Můj přítel se narodil 23.8. a v některém horoskopu je Panna, v některém Lev. Tak nevím. Ale mně se jeví spíš jako Lev.

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:14:21
 7. avatar
  [2] monca13 [*]

  Já jsem taky Panna a můžu říct, že z každého znamení bych si mohla pro sebe něco vybrat

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:12:27
 8. avatar
  [1] Janecka [*]

  Já mám tchýni pannu a na ni to vůbec nesedí. pořádkumilovnost-jen na povrchu, obětavost - když se jí chce, ctižádost - je líná(je to tchýně, ale vycházím s ní dobře,bydlí u nás). Já jsem ta rybička,která se může roztrhnout aby každému vyhověla

  superkarma: 0 25.09.2006, 12:11:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme