Vánoční svátky si žádají pečlivé a velké přípravy. Zajistit jídlo, pití a navíc i dárky letos nemusí být obtížné. Kompletní řešení nabízí hypermarkety Globus – nově i se službou usnadňující nakupování.

Největší výhodou každého hypermarketu Globus je jeho velikost. A ptáte se proč? Protože díky tomu si zde pořídíte kompletní vánoční nákup včetně dárků pro své nejbližší. Tak velký nákup může být ale obtížné zkoordinovat a pravděpodobně vás bude stát i mnoho sil. Vyplatí se proto sledovat různé vychytávky, které vám nákup zjednoduší. V Globusu tento benefit představuje bezplatná služba Scan&Go.

Globus

Jde o formu samoobslužného nakupování, kterou si docela rychle oblíbíte. Z regálu totiž nakupujete rovnou do své nákupní tašky, odpadá tak jakékoli vykládání na pokladní pás. Z nakupování se tak stane pohodlnější činnost a navíc kromě času stráveného u pokladny ušetříte i svá záda a ruce. Nově tuto bezplatnou službu poskytuje každý z hypermarketů Globus v České republice.

Globus

Službu Scan&Go může využít kterýkoli zákazník, který se vydá do hypermarketu nakoupit. Celý proces nakupování je velmi jednoduchý a intuitivní, zvládnou ho tedy jak ti méně technicky zdatní, tak třeba i senioři, kteří jsou vůči moderním pomůckám leckdy odtažití. Samotný proces nakupování už se pak skládá jen z pár kroků.

Před začátkem nákupu si za použití své zákaznické karty Globus Bonus vyzvednete mobilní ruční skener. Pokud zákaznickou kartičku nevlastníte, můžete se před nákupem zaregistrovat v informačním centru, v kterémkoli hypermarketu Globus nebo v Baumarktu Globus. Pokud preferujete klidnější prostředí, registraci můžete provést i z pohodlí domova na webových stránkách www.globusbonus.cz, svoji kartu si pak vyzvednete ve vámi zvoleném hypermarketu. Po vyzvednutí skeneru už nic nebrání tomu, abyste začali nakupovat. Z každé vybrané položky naskenujete čárový kód a vybrané zboží pak rovnou uložíte do své nákupní tašky. Na displeji skeneru uvidíte kromě ceny právě skenovaného zboží i aktuální celkovou hodnotu celého nákupu, budete tak mít neustálý přehled.

Globus

Díky nakupování přímo do nákupní tašky se také vyhnete tomu, že by se vám něco z pořízeného zboží po cestě domů znehodnotilo. Všichni to známe docela dobře: neorganizované házení položek do tašky u pokladny občas znamená např. vyteklý nebo vysypaný obsah produktů mezi ty ostatní.

Zjednodušte si letos nakupování a jděte tam, kde pořídíte doslova vše pod jednou střechou. Díky kombinaci potravin, textilu, elektroniky, drogerie, ale i široké nabídky vánočních dekorací a hraček zde nakoupíte vše potřebné pro letošní svátky a vyberete si zde z bohaté nabídky dárků, které potěší. Součástí každého hypermarketu je také vlastní pekárna a řeznictví, kde pekaři a řezníci každý den vyrábějí všechny produkty z poctivých ingrediencí, vždy čerstvé a voňavé.Advertisement

Reklama