Ano, hlavně k tomu jste, milé ženy-in, zatím využily dnešného volného tématu. Abyste se pozastavily a řekly svým známým a blízkým, že je máte rády a popřály jim klidné Vánoce a šťastný Nový rok

Dobrý den, smutnění mám opravdu dost a tak bych využila té druhé příležitosti, a budu přát. Přeji všem, aby prožili vánoční svátky v klidu a pohodě a do nového roku přeji hodně zdraví, dobrou práci a peníze.

Vám v redakci přeji hodně úspěchů jak v práci tak i soukromém životě, přeji vám hodně čtenářek.

Mojí rodině přeji, abychom se měli rádi a více se vídali. Chtěla bych lepší vztahy mezi námi. Mému manželovi vzkazuji že ho miluji a děkuji mu za všechno. Mým holčičkám, že i když na ně křičím, mám je nejraději nejvíc na celém světě.

Moje sestřičko, jsem ráda, že tu se mnou jsi hlavně po telefonu a virtuálně. Nic si z toho nedělej, že si při osobním kontaktu lezeme na nervy, vždyť jsme každá jiná. Hlavně, že jsme si oporou po psychické stránce a když se něco děje jedna druhou nikdy nezradíme.

Nesmím zapomenout na moje milované virtuální kamarádky z čajovny. Moc vám děkuji za to, že tu jste a přeji vám zdraví a lásku. Jste úžasné a já vás mám moc ráda.

pf

Kometa

P.S.: pokud jsem na někoho zapomněla, myslím na něho ve svém srdci

Milá Kometo, děkujeme za hezké přání a oplácíme. Přejeme vám i vaší rodině za redakci krásné prožití vánočních svátků a co nejšťastnější Nový rok

Reklama